Wybielanie zębów co wybrać

Dyskusje o dentystach, zębach, przyzębiu, języku, błonie śluzowej oraz o funkcjonowaniu patologiach i leczeniu w stomatologii i protetyce.
and900
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2017, o 17:32

Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: and900 »

Witam, sprawa wygląda tak, że mam żółtawe zęby, co może nie podobać się płci przeciwnej.

Więc zastanawiam się nad wybielaniem, myślę nad 2 opcjami, albo w gabinecie wybielającym

lub domowe wybielanie.

Ma ktoś z was doświadczenie z wybielaniem?
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: saguarowega »

Paski crest działają. Sprawdzone. Ale nie należy ich trzymać na ząbkach dłużej niż zalecany czas i chyba nie bardzo dla ludzi z nadwrażliwościa
Marika89
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2017, o 00:21

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: Marika89 »

A jaki jest koszt takich pasków? Sama od dłuższego czasu zastanawiam się, w jaki sposób mogę nieco wybielić zęby. Zresztą nawet znalazłam w sieci świetny sklep. Są tam dostępne wybielające pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, specjalne nici stomatologiczne i wiele więcej. Na pewno będę chciała jakiś zestaw stamtąd wypróbować.
GaleriaUsmiechu
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2017, o 10:32

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: GaleriaUsmiechu »

Domowe sposoby, jeżeli już dają jakieś efekty, to utrzymują się bardzo krótko. Stosując je intensywnie i często, możemy szybko popsuć sobie szkliwo i zmarnować pieniądze fundując sobie jedynie frustrację. Najlepszą opcja są profesjonalne zabiegi wykonane pod okiem specjalisty w gabinecie dentystycznym. Oprócz wybielania laserem, wybielanie wykonamy w domu metodą nakładkową. Przeprowadzimy je średnio w ciągu 10 dni (a raczej nocy). Efekt jest trwały i nieosiągalny do uzyskania za sprawą nieprofesjonalnych produktów, choć zwykle po upływie około dwóch lat wymaga powtórzenia.
Mikocontrol
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2017, o 13:39

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: Mikocontrol »

A te nakładki na noc w jaki sposób działają?
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: saguarowega »

Nakladki wypelniane sa specjalnym zelem wszystko do kupienia w sklepach internetowych albo u stomoatologa ale radze najpierw sprawdzic stan swoich zebow u stomatologa zeby zaleczyc wszelkie ubytki i poradzic sie czy na pewno jest to metoda dla Ciebie czasem szkoda zebow dla efektu no i zele maja rozne stezenia to juz stomatolog Ci powinien dobrac
Lusia92
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2017, o 16:58

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: Lusia92 »

Ja bym tak do końca nie ufała tym specyfikom, bałabym się o swoje szkliwo. Od jakiegoś czasu robię takie zabiegi profesjonalnie w klinice w Płocku i jestem bardzo zadowolona. Fachowa kadra i dobry sprzęt. Pani doktor zna się na rzeczy.
katarzyna18

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: katarzyna18 »

Z pewnością skuteczniejsze będzie wybielenie zębów w gabinecie stomatologicznym. Niemniej jednak jeśli Twoje zęby są tylko lekko żółte, równie dobrze możesz wybielić je w domu. Skuteczność metody domowej powinien ocenić stomatolog. Jeśli jesteś z Wrocławia (lub okolic) możesz udać się tutaj: [mod] - na stronie gabinetu znajduje się nawet cennik poszczególnych zabiegów.
Karolll
Posty: 1
Rejestracja: 5 cze 2018, o 13:23

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: Karolll »

Jak już zdecydowałaś się na wybielanie, to zdecydowanie u profesjonalistów. Biel będzie trwalsza i dłużej się utrzymywała.
Naturalne metody mogą pomóc, ale również i zaszkodzić, a ich efekty będą się utrzymywały krócej.
Sam byłem na zabiegu i jeden skuteczny zabieg przewyższa masę domowych sposobów i metody prób i błędów
AshleyS

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: AshleyS »

Mnie osobiście domowe sposoby nie pomogły. Postanowiłam iść do stomatologa. Skorzystałam z laseroterapii, zęby są bielutkie!
adaa2
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2018, o 09:44

Re: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Post autor: adaa2 »

Ostatni mój współlokator z braku kasy, postanowił samodzielnie w domu wybielić zęby. Znalazł w internecie jakiś przepis na cudowną pastę i już ją miał nawet robić, ale poradziłem mu by najpierw poszukał w necie więcej informacji o niej. Okazało się, że ta super wybielająca pasta, może z łatwością uszkodzić szkliwo. Dlatego radziłbym ostrożnie podchodzić do wszelkich domowych sposobów wybielania zębów, bo mogą one przynieść więcej szkody niż pożytku. Lepiej przeczytać sobie na stronie [mod] sprawdzone i rzetelne porady niż korzystać z jakichś nie do końca pewnych stron.
basiasawic
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2018, o 12:21

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: basiasawic »

Jakie polecacie domowe sposoby na wybielenie zębów?
tomaszziaja
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2018, o 14:18

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: tomaszziaja »

Miałem bardzo podobny problem do Twojego, jednakże nie miałem ani funduszy, ani szczerze przyznam, zbytniej chęci na droższe zabiegi wybielające zęby. Dodatkowo miałem poważne problemy z jamą ustną, choć o higienę starałem się dbać jak najbardziej. Zacząłem więc od odpowiedniej szczoteczki i pasty, a później do wszystkiego dołożyłem taki oto płyn do płukania jamy ustnej: [mod] i jak najbardziej mogę Ci polecić obranie tej samej drogi, mi pomogło a i problemów z jamą ustną się pozbyłem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość