Prośba o rozpoznanie owadów leżakujących na plecach

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
kropkaiaga
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2017, o 18:04

Prośba o rozpoznanie owadów leżakujących na plecach

Post autor: kropkaiaga »

Dobry wieczór, zwracam się z prośbą o rozpoznanie owada na zdjęciu. Generalnie od ok. tygodnia codziennie na nasz parapet włazi kilkadziesiąt tych owadów. Zachowują się dosyć dziwnie, kładą się na plecy i machają nóżkami Raz miałem wrażenie, że z jednego z nich - jak tak leży - wyłazi malutki. Od kilku dni szukam jakiś informacji w internecie, ale nie mogę znaleźć nic podobnego. Bardzo proszę o identyfikację oraz ewentualne informacje, skąd się biorą oraz w jakim celu przychodzą do nas na parapet leżeć Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Załączniki
robaczek.jpg
kropkaiaga
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2017, o 18:04

Re: Prośba o rozpoznanie owadów leżakujących na plecach

Post autor: kropkaiaga »

Powoli tracę nadzieję, ostatnio ich naliczyłem koło 80, jedne zdychają, następne przychodzą. Nikt nie wie co to może być?
kropkaiaga
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2017, o 18:04

Re: Prośba o rozpoznanie owadów leżakujących na plecach

Post autor: kropkaiaga »

Udało mi się dojść do tego co to jest. Także, gdyby ktoś potrzebował takiej wiedzy to Cinara cupressi, mszyca miodownica żywotnikowa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości