Medycyna na Ukrainie rekrutacja 2017/2018 Tarnopol

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
medycyna_Tarnopol
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2016, o 21:18

Medycyna na Ukrainie rekrutacja 2017/2018 Tarnopol

Post autor: medycyna_Tarnopol »

Witajcie!

Jako OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu, bardzo miło mi Was, drodzy Forumowicze, poinformować o rozpoczęciu procesu rekrutacji dla kandydatów na studia medyczne w Tarnopolu na rok akademicki 2017/2018.
Po odbytym niedawno spotkaniu z Panem Rektorem Kordą oraz Dziekanem Wydziału Studentów Zagranicznych Panem Selskim znamy warunki i zasady procesu rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Pozostaję w stałym kontakcie z Władzami Uczelni oraz Dziekanatem, dzięki czemu informacje przeze mnie podawane są potwierdzone przez Uczelnię. Jest to niezbędne aby kandydaci oraz ich rodzice/opiekunowie, czuli się bezpiecznie, otoczeni opieką osoby pracującej przy współpracy z Dziekanatem. Zawsze na bieżąco informuję przyszłych studentów o warunkach rekrutacji, przez co współpraca przebiega sprawnie, w miłej atmosferze.


Poprzedni okres rekrutacyjny był bardzo pracowity. Znaczna ilość osób spod mojej opieki rozpoczęła naukę na studiach medycznych w Tarnopolu. Pozostaję z nimi w stałym kontakcie, chętnie spotykając się na rozmowę przy kawie


Zdaję sobie sprawę, że rozpoczęcie nauki za granicą jest dużym wyzwaniem, ale jesteśmy tu aby Wam pomóc, drodzy maturzyści! Bardzo duże grono Polskich studentów w Tarnopolu, przyjazne miasto oraz nieduża bariera językowa (język Ukraiński jest niemal podobny do języka Polskiego, a mieszkańcy Tarnopola znają język Polski), sprawiają, że właśnie Tarnopol przyciąga studentów. Nasza Uczelnia proponuje jedną z niższych cen czesnego wśród Uczelni Medycznych na Ukrainie, a ceny utrzymania oraz opłat są dużo niższe niż w pozostałych miastach (np. Lwowie). Miło nam także poinformować, iż nasza Uczelnia widnieje jako jedna z najlepszych Uczelni Medycznych na Ukrainie (wyniki na podstawie rezultatów uzyskanych przez studentów piszących niedawno egzamin KROK, najważniejszy egzamin medyczny na Ukrainie).

Kontrakt podpisany z Uczelnią oraz inne potwierdzające moją działalność dokumenty, znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej oraz oficjalnej stronie Uniwersytetu tdmu.edu.ua Proszę nie zapominać, aby zawsze pytać o potwierdzenie autentyczności firmy rekrutującej, gdyż często procesem rekrutacji zajmują się osoby niepowołane. Dziekanat oraz Władze Naszej Uczelni nie pozwalają na takie zachowania!

Chętnie służę pomocą w spełnianiu swoich marzeń. Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową [spam]

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Michał Ziemba
Kamil96
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2017, o 00:01

Re: Medycyna na Ukrainie rekrutacja 2017/2018 Tarnopol

Post autor: Kamil96 »

Hej. Jestem zainteresowany studiowaniem na waszej uczelni, ale czekam jeszcze na wyniki z matur.
makar123
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2017, o 21:53

Re: Medycyna na Ukrainie rekrutacja 2017/2018 Tarnopol

Post autor: makar123 »

Witam Panie Michale. Czu już można składać dokumenty? Pozdrawiam Marta
madziaax
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2016, o 13:43

Re: Medycyna na Ukrainie rekrutacja 2017/2018 Tarnopol

Post autor: madziaax »

Ludzie idźcie do Tarnopola.
Tylko desperaci idą do Lwowa. Stanowczo odradzam. Dziekan wykrzykuje że polacy mają wracac do Polski że on ich tu z łaską przyjmuje i nie musimy tam studiować. a egzaminy za łapówkę! kto to słyszał! serio, wszystko tylko nie Lwów
marzenagrajcy
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2017, o 17:37

Re: Medycyna na Ukrainie rekrutacja 2017/2018 Tarnopol

Post autor: marzenagrajcy »

Witam.

Czy na to spotkanie informacyjne o którym mowa na Państwa stronie trzeba się zapisywać? Nie wiem czy jest jakiś limit miejsc, bo do Warszawy mam kawałek. Mam kilka pytań i chce się pojawić, dziękuję, że je zorganizowaliście.

Pozdrawiam. Marta Grajcy.

Proszę o odpowiedź
makar123
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2017, o 21:53

Re: Medycyna na Ukrainie rekrutacja 2017/2018 Tarnopol

Post autor: makar123 »

hej. a też idziesz na to spotkanie w niedzielę w Warszawie? chętnie poznam już kogoś kto też zaczyna studia na Ukrainie
Marion
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2017, o 22:14

Re: Medycyna na Ukrainie rekrutacja 2017/2018 Tarnopol

Post autor: Marion »

Witam. Jetem zainteresowany studiami w Tarnopolu. Proszę o szczegółowe informację na temat farmacji. Mirek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości