Jodła, grusza, jałowiec, topola, wrzos, borówka brusznica, wierzba biała, klon jawor, klon zwyczajny, glistnik

Pomoc w oznaczaniu roślin oraz znalezieniu literatury. Robisz zielnik i szukasz pomocy, pomożemy w zidentyfikowaniu i nazwaniu roślin.
OsobaWiadomaBogu
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2017, o 15:52

Jodła, grusza, jałowiec, topola, wrzos, borówka brusznica, wierzba biała, klon jawor, klon zwyczajny, glistnik

Post autor: OsobaWiadomaBogu »

Jeśli był by ktoś tak miły i pomógł rozpoznać te rośliny z powodu że jest ich sporo a folderów nie da sie tu wrzucac całych dodałem je na chomika gdzie można obejrzeć zdjecia ich. Jeśli ktoś rozpozna to bym prosił aby podał z nazwy pliku numer z nawiasu np:
1(13) i chodzi mi o ten numer z nawiasu
Pobóg
Posty: 167
Rejestracja: 13 cze 2013, o 20:27

Re: Rozpoznawanie roślin

Post autor: Pobóg »

13 i 14 jodła, 19 i 33 grusza, 15 jałowiec, 17 topola, 1 wrzos, 25 borówka brusznica, 26 wierzba biała, 11 klon jawor, 12 klon zwyczajny (sieczka), 3 glistnik jaskółcze ziele, 32 grab, 7 bielistka siwa.
Zdjęcia fatalne, nieznośnie rozmyte i szarawe, więc nad pozostałymi roślinami nie chce mi się zastanawiać
OsobaWiadomaBogu
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2017, o 15:52

Re: Rozpoznawanie roślin

Post autor: OsobaWiadomaBogu »

Czy jeśli zrobil bym je aparatem to chciało by ci sie Bo te robilem telefonem a przy aparacie szklo pekniete i dla tego takie /
Pobóg
Posty: 167
Rejestracja: 13 cze 2013, o 20:27

Re: Rozpoznawanie roślin

Post autor: Pobóg »

Zrób 4, 27, 6 i 17 (mogłem się pomylić ze względu na złą jakość). Pęknięcie pewnie wyjdzie w postaci kreski, więc pewnie wiele nie przeszkodzi.
GeedieZ
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2017, o 13:05

Re: Rozpoznawanie roślin

Post autor: GeedieZ »

Przepraszam, że się wtryniam w dyskusję ale przecież możesz porobić te zdjęcia, a następnie wrzucić na forum w formie załącznika.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość