Farmacja - opinie

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
eentrailles
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2017, o 21:54

Farmacja - opinie

Post autor: eentrailles »

Hej. Zastanawiam się nad farmacją między Lublinem, Łodzią a Białymstokiem. Chciałem składać na GUMED ale w Gdańsku drogie są jedynki, więc odpada. Chcę też zaznaczyć że interesuje mnie bardziej kariera naukowa niż sprzedawanie w aptece, więc chce pójść na uniwersytet który kładzie nacisk na badania, wymiany itp.
101006basia
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 19:25

Re: Farmacja - opinie

Post autor: 101006basia »

Lublin polecam, co do kwestii kariery naukowej i badań to pewnie zależy od danego przedmiotu i katedry. Jeśli pokażesz, że Cię to interesuje, dogadasz z prowadzącymi, będziesz mieć super wyniki i zapiszesz się na koło naukowe, gdzie wykonujesz badania, to na pewno jest możliwość rozwoju i zostania na uczelni.
Proteina
Posty: 133
Rejestracja: 23 kwie 2014, o 17:50

Re: Farmacja - opinie

Post autor: Proteina »

Ja studiuję w Gdańsku, jeżeli chodzi o pracę poza apteką to GUMed jak najbardziej, współpracują także z Polpharmą. Wiadomo, że trzeba się też udzielać na uczelni, ale dla chcącego nic trudnego.
nikey
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2016, o 18:31

Re: Farmacja - opinie

Post autor: nikey »

Studiuję w Łodzi. Jeśli zaczniesz działać w Młodej Farmacji, zapiszesz się na koło naukowe, będziesz ładnie zdawać to kariera naukowa stoi przed Tobą otworem. Mieliśmy kilka spotkań z ludźmi z Młodej Farmacji, z firm farmaceutycznych itp. związanych z Umedem, którzy chwalili uczelnię.
Pokój w mieszkaniu bardzo blisko wydziału (kilkaset metrów) można znaleźć za około 600- 700 zł, ale przy odrobinie szczęścia taniej też i wciąż będzie to dobry standard.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości