REPETA/WARUNKI

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kalinam
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2017, o 20:10

REPETA/WARUNKI

Post autor: kalinam »

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z repetą na ŚUM? Jest ona możliwa z jednym niezaliczonym przedmiotem czy można mieć ich więcej? I czy jest ona możliwa po pierwszym roku czy dopiero od drugiego? I jak się mają do tego warunki? Szukałam informacji na stronie uczelni ale nie znalazłam za dużo informacji Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: REPETA/WARUNKI

Post autor: makebelieve »

W ciągu 6 lat studiów można wziąć chyba 3 warunki/repety. Czyli jak weźmiesz np 2 warunki, to możesz wziąć jeszcze tylko 1 warunek lub repete. Można już brać od 1 roku. Możesz wziąć 2 repety, np po pierwszym roku z histo i z anaty. Jeśli chodzi o warunki, to na 1 roku z anaty i histo można wziąć tylko repete, z biolomolo dają warunek. Na drugim roku fizjo i biochemia tylko repeta, immuny i mikroby warunek
kalinam
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2017, o 20:10

Re: REPETA/WARUNKI

Post autor: kalinam »

Jejku,dziękuję bardzo za odpowiedź Wreszcie wszystko jasne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości