Jakie podręczniki obowiązują do anatomii na PUM???

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
medzuza98
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2016, o 12:29

Jakie podręczniki obowiązują do anatomii na PUM???

Post autor: medzuza98 »

Cześć! W tym roku rozpoczynam 1 rok lek-dent w Szczecinie. Stąd moje pytanie, jakie książki i atlasy obowiązują do anatomii? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Jakie podręczniki obowiązują do anatomii na PUM???

Post autor: Piotrr »

Czerwonski i krechowiecki. Zarys anatomii człowieka . Jak na początku roku napiszesz na forum uczelni to kulisy jakaś sztukę za 50 zł. Z atlasow netter albo sobota. Miałem 2 atlasy ale mi bardziej odpowiadał netter
W końcu lekarz
medzuza98
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2016, o 12:29

Re: Jakie podręczniki obowiązują do anatomii na PUM???

Post autor: medzuza98 »

Dzięki za odpowiedź! Mam jeszcze jedno pytanie, Nettera szukać po polsku, łacinie czy angielski? Nazwy preparatów należy pisać tylko po polsku?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Jakie podręczniki obowiązują do anatomii na PUM???

Post autor: Piotrr »

Bez znaczenia tak naprawdę. Najłatwiej będzie Ci się uczyć z atlasu z polskim mianownictwem ale w podręcznikach jest dużo nazw łacińskich wiec mimo początkowych trudności które pojawią się z łacina to potem nie będzie to żaden problem. Co do angielskiego mianownictwa to się nie wypowiem bo nie korzystałem
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Jakie podręczniki obowiązują do anatomii na PUM???

Post autor: nika0645 »

Ja jechałam na Netterze polskim i bardzo sobie chwalę Sobotta to fajna jest ale tylko z kości i czaszki, to najwyżej sobie skoczysz do biblioteki do czytelni i sobie przejrzysz przed zajęciami/kołem i będzie akurat
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości