jakie studia?

Forum biochemiczne poruszające problemy związane z chemią w organizmach żywych, biosyntezą, strukturą, stężeniem, funkcjami i przemianami substancji chemicznych w organizmach
olaa5411
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2017, o 14:32

jakie studia?

Post autor: olaa5411 »

Mam poważny problem . Za dwa tygodnie pazdziernik a ja nadal nie wiem na jakie studia chce iść. Musze w tym tygodniu zdecydowac , a każdy z najbliższego otoczenia radzi co innego i mam mętlik w głowie.Chce za rok poprawiać maturę (z bio i chem )i nie mam pojęcia na którym kierunku byłoby mi lepiej.Jak myślicie chemia czy biotechnologia(ujk tak dokładniej).Mam jeszcze do wyboru biotechnologie w Krakowie.Chce wybrać taki, na którym nauka na studia najbardziej pokrywałaby mi się z nauką do matury i żeby mieć w miare czasu na te przygotowania do tej matury ale tez zeby nie zawalić roku tymi przygotowaniami.Czytałam wiele opinii o tych kierunkach. Kazdy ma swoje plusy i minusy. Ale może jest tu ktoś kto studiuje coś z nich i mi coś doradzi. Bardzo byłabym wdzięczna
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: jakie studia?

Post autor: bedziedobrzeXd »

Studiowałam biotechnologię i można powiedzieć ze na 1 semestrze materiał sie pokrył w jakimś stopniu. Ale na mature musisz znać więcej i dokładniej niż na studiach. Przynajmniej ja mam takie wrażenie.
1/6 SUM WLK
pawelek67

Re: jakie studia?

Post autor: pawelek67 »

Spróbuj na biotechnologię na Uniwersytecie w Opolu. Jeśli zdajesz biologię i chemię może spróbuwać też zdawać na studia na AWF , tam możesz wybrać fizjoterapię, bardzo ciekawy i przyszłościowy kierunek.
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: jakie studia?

Post autor: bedziedobrzeXd »

Na fizjoterapii nie nauczysz się nic pod maturę. Mam licencjat z fizjo.
1/6 SUM WLK
gabrysiia21
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 13:30

Re: jakie studia?

Post autor: gabrysiia21 »

Cześć, koleżanka studiowała biotech z zamiarem poprawy matury, w efekcie miała tam dużo matmy i fizy, co potrzebowało wiele czasu na przyswojenie. Nie miała czasu za bardzo na naukę do matury, bo studia były wymagające. Nie poprawiła matury, rzuciła biotech. Chodzi o PG.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości