Kilka pytań odnośnie poprawy matury :)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
natka19972
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2017, o 20:31

Kilka pytań odnośnie poprawy matury :)

Post autor: natka19972 »

Witam wszystkich. Mam parę pytań odnośnie poprawy matury W tym roku mi nie poszło i zamierzam iść na studia przyrodnicze i poprawić maturę a więc:
1. Ktoś z was sam przygotowywał się do poprawki z matury, bez korków- i poprawił? ile się udało poprawić?
2. Mieliście gap year czy jakieś studia? jak to wyglądało, ile godzin dziennie nauka? ile zadań przerobionych?
3. Skąd ta motywacja? moja motywacja szybko opada, a nieraz jest ogromna
4. Jakie zbiory to must have/ które wartoo przerobić z bio? chemii?
5. Co sądzicie o notatkach soffy?
6.Obecnie używam podręczników z NE. (bio/chem) czy ta wiedza wystarczy?
7. Ile udało wam się poprawić? (mam sporo do poprawy)
8. Ktoś startuje na wete i poprawia?
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Kilka pytań odnośnie poprawy matury :)

Post autor: bedziedobrzeXd »

2. do poprawy matury przygotowywałam się na III roku studiów, chodzilam na korki z chemii i biologii. biologie napisalam na 75 a chemie 60. słabo, wiec w tym roku poprawiam. ucze sie w szkole policealnej + korki z chemii i matematyki R do ktorej bede podchodzic pierwszy raz
3. motywacja z chęci robienia tego co kocham. nie szukaj dodatkowej motywacji poza samym sobą. jesli musisz jej szukać to pomyśl o innym kierunki studiów albo chociaz to przemysl. wyznacz sobie cel. on sam w sobie jest lub powinien byc motywujacy. dla mnie nie ma wazniejszej rzeczy niz medycyna.
4. kiedyś Witowski, teraz Barbara Pac
5. o czym? :p
6. Jeśli jesteś ogarnięty i intuicyjnie potrafisz robic zadania to tak. mnie nie
1/6 SUM WLK
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości