Dla kogo licówki?

Dyskusje o dentystach, zębach, przyzębiu, języku, błonie śluzowej oraz o funkcjonowaniu patologiach i leczeniu w stomatologii i protetyce.
macias2267

Re: Dla kogo licówki?

Post autor: macias2267 » 1 paź 2018, o 11:56

Dokładnie tak. Polecam w tym temacie [mod]. Byłem kilkukrotnie i jestem zadowolony z efektu.

jankoza66

Post autor: jankoza66 » 2 paź 2018, o 13:13

Wydaje mi się, że szansa jest, jednak warto zasięgnąć opinii specjalisty. [mod]

DentalFraternity

Post autor: DentalFraternity » 10 sie 2019, o 17:26

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów.

Chętnie porozmawiam o implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach.

Jestem do Waszej dyspozycji.
Anna

Restor

Post autor: Restor » 12 sie 2019, o 19:11

DentalFraternity pisze:
10 sie 2019, o 17:26
Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów.

Chętnie porozmawiam o implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach.

Jestem do Waszej dyspozycji.
Anna
A o licówkach też możemy porozmawiać czy tylko o implantach?
eryk7 pisze:
28 sie 2018, o 15:47
Zębów za pomocą licówek nie można wyprostować. Owszem można mieć proste zęby ale to nie nasze własne a te licówki. Ja licówki miałem robione u bardzo dobrego protetyka w moim rodzinnym mieście. Ceny nie wygórowane, wszystko ładnie zrobione jestem zadowolony z efektu końcowego, poza tym ten dentysta protetyk jest bardzo polecany wśród mieszkańców, więc nie bałem się tam isć.
To ile zapłaciłeś za takie licówki? Ja widziąłem że ceny to nawet od 3tys się zaczynają za takie ceramiczne. Zastanawiam się nad wykonaniem takiego zabiegu i szukam opinii osób które juz przez to przechodziły

DentalFraternity

Post autor: DentalFraternity » 15 sie 2019, o 15:46

Restor pisze:
12 sie 2019, o 19:11
A o licówkach też możemy porozmawiać czy tylko o implantach?
Witaj Restor
Oczywiście, że tak jeżeli jesteś zainteresowany tematem licówek i masz jakiekolwiek pytania to zachęcam do zadawania. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie :)[/quote]

Restor pisze:
12 sie 2019, o 19:11
To ile zapłaciłeś za takie licówki? Ja widziąłem że ceny to nawet od 3tys się zaczynają za takie ceramiczne. Zastanawiam się nad wykonaniem takiego zabiegu i szukam opinii osób które juz przez to przechodziły
Cena licówek jest bardzo różnorodna. Przede wszystkim wszystko zależy od ich rodzaju. Są dostępne kompozytowe, akrylowe, ceramiczne bądź porcelanowe. Najbardziej popularne jak i wytrzymałe są te ostatnie, aczkolwiek są najdroższe.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

ODPOWIEDZ