Czy to larwa mrzyka?

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
th0masek
Posty: 2
Rejestracja: 1 lis 2017, o 14:15

Czy to larwa mrzyka?

Post autor: th0masek »

witam, od jakiegos czasu znajduje takie o to larwy:
1.jpg
Wynajmuje mieszkanie od jakiegos roku z hakiem, zaczelo to wystepowac jakos pol roku temu. generalnie zawsze spotykam to albo na podlodze - w wiekszosci mieszkania jest wykladzina dywanowa albo w kuchni - zwykly lentex. Niestety sa jakies niedoskonalosci i podejrzewam ze to robactwo mieszka sobie w szparach pomiedzy sciana a wykladzina, lub pod nia, i najczesciej wlasnie wychodzi z tych szpar, nie ma tego duzo, ale srednio 1-2 dziennie znajduje. Idzie znalezc tez postac dorosla - czarny zuczek niestety zdjecia nie mam.
jedyne co wiem na pewno - po przeszukalem juz pol internetu ze nie jest to szubak dwukropkowy (Attagenus pellio) ani Mrzyk dziewannowiec (Anthrenus verbasci). Przy okazji - jak juz uda sie nam to zidentyfikowac, to prosze o lekarstwo na to cos w sensie co zrobic, czego uzyc, aby delikatnie mowiac niechcianych osobnikow u mnie nie bylo. Dziekuje
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Co to za paskudztwo?

Post autor: karteczka88 »

Może to larwa Mrzyka, na pewno to larwa.
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
th0masek
Posty: 2
Rejestracja: 1 lis 2017, o 14:15

Re: Co to za paskudztwo?

Post autor: th0masek »

no napisalem ze nie jest to larwa mrzyka
blaken
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2017, o 12:57

Re: Co to za paskudztwo?

Post autor: blaken »

robale są wszędzie, niestety, żyją nawet w naszych domach W miastach strasznie dużo robaków miesza z ludzmi w mieszkaniach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości