przewodzenie prądu przez metal z żywicą

Dyskusje dotyczące szerokiego spektrum zagadnień z dziedziny chemii, a w szczególności jej podstaw, zmierzających do zrozumienia prostych relacji chemicznych
Lukas1144
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2017, o 18:47

przewodzenie prądu przez metal z żywicą

Post autor: Lukas1144 »

Dzień dobry, poszukuję odpowiedzi na pytanie czy tego typu metale połączone z żywicą są w stanie przewodzić prąd? Chciałbym galwanizować wytopione z tego materiału obiekty, a niestety obsługa sklepu nie zna odpowiedzi na moje pytanie, więc pomyślałem że wy może mi pomożecie? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam
Załączniki
metal-fluid-braz.jpg
Lukas1144
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2017, o 18:47

Re: przewodzenie prądu przez metal z żywicą

Post autor: Lukas1144 »

Dołączam pełny opis produktu-
METAL FLUID - Metal w kolorze mosiądzu do odlewania na zimno bez wytapiania.
Mieszanina proszku metalowego ze spoiwem żywicznym. Do używania w formach odlewniczych z gumy silikonowej. Tworzy czysty (w 95%) spiekany (przedmiotów z proszku) metal.

METALFLUID jest kongromelatem metalowego granulatu ze spoiwem żywicznym. Na codzień jest używany do odlewów w formach odlewniczych z gumy silikonowej (ale także w formach sztywnych odlewów względnie prostych, pozbawionych podcięć) do wykonania odlewów metalowych na zimno bez wytopu.

Po polimeryzacji otrzymuje się spieczony związek o zawartości do 80-85% czystego metalu (nadmiar żywicy, koniecznej do reakcji i która wypływa na powierzchnię, zostaje usunięta w po utwardzeniu).

Wygląd i postać

Proszek sferyczny

Kolor

Brązowo-złoty

Waga właściwa (20°C)

8,2 – 8,9 gr/cm3

Gęstość objętściowa

2,0 – 5,5 gr/cm3

Temperatura topnienia

730 - 1080

Temperatura wrzenia

1300 - 2590

Eksplozywność w powietrzu

Nie

Spontaniczny zapłon

Nie

Rozpuszczalność w wodzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości