w zły sposób zaznaczyłam odpowiedzi na konkursie kuratoryjnym

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
bioAnitaa
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2017, o 16:25

w zły sposób zaznaczyłam odpowiedzi na konkursie kuratoryjnym

Post autor: bioAnitaa »

Witam Mam pytanie odnośnie konkursu kuratoryjnego z biologii na etapie rejonowym w woj. podkarpackim. Wczoraj pisałam test i zdałam sobie sprawe z tego, że chociaż w instrukcji pisało żeby odpowiedzi zaznaczać krzyżykiem, a jedynie błędne otaczał kółkiem, to ja poprawne odpowiedzi zaznaczałam kółkiem. Czy zostanie to uwzględnione ? Jeśli nie, to czy moge się odwoływać? Konkurs był z zadaniami otwartymi i zamkniętymi.
Veroniccc
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2017, o 21:41

Re: w zły sposób zaznaczyłam odpowiedzi na konkursie kuratoryjnym

Post autor: Veroniccc »

Hej
W instrukcji jest żeby zaznaczać krzyżykiem, a kółkiem błędne, a dla sprawdzających instrukcja i klucz do świętość. Nie sądzę, aby uznali twoje zaznaczenie odpowiedzi. Może odwołanie się po ogłoszeniu wyników, by coś zdziałało. Skoro ludzie się odwołują, kiedy znajdą jakąś szansę na większą ilość punktów. Pewna co do tego nie jestem, ani też żaden ze mnie ekspert. No chyba, że istnieje możliwość napisania do nich, zadzwonienia jeszcze teraz, zanim ogłoszą wyniki? Mówiłaś o tym rodzicom? Może się o tym orientują lepiej, albo nawet swojej nauczycielce biologii albo wychowawczyni? Moja pani od biologii chyba by zawału dostała i byłby zgon na miejscu, gdybym jej powiedziała, że ja coś takiego zrobiłam
Nawet jak w zestawieniu wyników będziesz miała 0, to się odwołuj, szukaj rozwiązania, czepiaj się każdego haczyka, możliwości, żeby ci sie udało
Veroniccc
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2017, o 21:41

Re: w zły sposób zaznaczyłam odpowiedzi na konkursie kuratoryjnym

Post autor: Veroniccc »

I jak rozwiązała się ta sprawa? Nie zauważyłam żeby ktoś miał 0pkt z rejonu, więc pewnie policzyli Ci punkty?
bioAnitaa
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2017, o 16:25

Re: w zły sposób zaznaczyłam odpowiedzi na konkursie kuratoryjnym

Post autor: bioAnitaa »

tak, policzyli mi punkty, zresztą nawet udało mi sie przejść na wojewódzki. Pozdrawiam
bioAnitaa
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2017, o 16:25

Re: w zły sposób zaznaczyłam odpowiedzi na konkursie kuratoryjnym

Post autor: bioAnitaa »

W ogóle też jesteś w podkarpackiego ?
Veroniccc
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2017, o 21:41

Re: w zły sposób zaznaczyłam odpowiedzi na konkursie kuratoryjnym

Post autor: Veroniccc »

Hej. Przepraszam, że dopiero odpowiadam, ale tak jakoś wyszło. Jak po 3 etapie? Zadania były dla ciebie łatwe czy trudne, które zadanie było najgorsze i w ogóle jak wrażenia i samopoczucie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość