Praktyki po 2 roku stomatologii

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Praktyki po 2 roku stomatologii

Post autor: Loa_Loa »

Witam,
podejrzewam, że jest tu pewna liczba osób, które już mają za sobą drugi rok stomatologii. Jestem osobą myślącą przyszłościowo i chciałabym zadać parę pytań:
1. Jak DOKŁADNIE wyglądają praktyki (ogólnie to wiem, że odbywają się w gabinecie jako asysta stomatologiczny, ale chodzi mi o konkrety)
2. Czy tak bardzo trudno jest sobie takie praktyki załatwić we własnym zakresie? (bo chodzi o to, że po zapytaniach w kilku placówkach w mojej okolicy okazuje sie, że nie chcą za bardzo przyjmować studentów na praktyki). Czy placówka, w której mamy zamiar odbywać praktyki musi mieć kontrakt z NFZ? Czy nie jest to konieczne?
3. Jeśli już nie udałoby się w ogóle załatwić praktyk w swojej okolicy, to moje pytanie ostatnie kieruję do osób z Wrocławia: czy łatwo jest tutaj załatwić praktyki? Jeśli tak, to jakie placówki według was są godne polecenia?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę miłego :*
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości