Doktorat

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
eryk444
Posty: 65
Rejestracja: 2 sty 2018, o 17:38

Doktorat

Post autor: eryk444 »

Witajcie, nie byłem pewny gdzie umieścić ten temat, lecz jest on ściśle związany z farmacją, więc chyba trafiłem.
Studiuję farmację (już powoli kończę) i w głowie mnożą się pomysły na to, co zrobić ze sobą po skończeniu studiów. Nie widzi mi się stanie za ladą, a szczerze mówiąc to tego w ogóle nie biorę pod uwagę. Wybrałem te studia z uwielbienia do chemii. W zasadzie od dzieciństwa miałem zapędy na naukowca, więc rozważam podjęcie doktoratu. Na studiach rozkochałem się w farmakologii i toksykologii, dlatego rozważam dalszą edukację na tym polu.
Z tym że nie w Polsce. Tego jestem w 100% pewien. Po cichu chodzi mi po głowie pomysł wyjechania do Stanów w tym celu (bardzo dobre zaplecze naukowe/mogę się więcej nauczyć, bardziej rozwinąć niż tu). Co sądzicie o tym? Jesteście może w stanie polecić jakąś konkretną uczelnię lub znacie kogoś, kto doświadczył robienia doktoratu poza Polską w podobnej dziedzinie? A może nie USA, a coś bliższego, albo dalszego (Azja)?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości