woj-med (MON) rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
xxx96
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwie 2018, o 08:12

woj-med (MON) rekrutacja

Post autor: xxx96 »

Witajcie. Mam pytanie czy aby dostać się na medycyne w ramach mon trzeba zdać mature na tak wysokim poziomie jak na zwykłą medycynę czy jednak szanse są gdy ma się po 80% z dwóch przedmiotów? Jestem już stara i nie chce mi się próbować dobijać do setki z maturą i chciałam ocenić swoje realne szanse na dostanie się tam Z góry dziękuje za odpowiedzi i przepraszam jeśli już gdzieś jest taki temat.
Niepozorny
Posty: 32
Rejestracja: 21 lut 2018, o 11:56

Re: woj-med (MON) rekrutacja

Post autor: Niepozorny »

Z tego co wiem jest jeszcze trudniej niż na zwykłą medycyne.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: woj-med (MON) rekrutacja

Post autor: Mårran »

Progi zawsze byly nizsze niz na cywilne, ale najlepiej sama zobacz w watku z progami. Jedynie trzeba zdac testy sprawnosciowe.
Pani Buka
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: woj-med (MON) rekrutacja

Post autor: MaOaM »

Witam, czy jest możliwość przeniesienia się z woj-lek (zwykły) na woj-lek (mon) w czasie studiów?
Demolka
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2018, o 19:40

Re: woj-med (MON) rekrutacja

Post autor: Demolka »

W tym roku była możliwość przeniesienia się z cywila na mon. Nie wiem, na jakiej do dokładnie dzialało zasadzie, bo dziekanat udzielał informacji tylko zainteresowanym
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości