Przenoszenie się z niestacjo na stacjo

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
vigzx
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2018, o 15:25

Przenoszenie się z niestacjo na stacjo

Post autor: vigzx »

Hej hej czy wie ktoś z was może jak to jest z przenoszeniem się z leku niestacjo na stacjo na gumedzie? Jakie trzeba spełnić warunki i czy wgl jest to tam możliwe?
Awatar użytkownika
Anthrax
Posty: 253
Rejestracja: 31 paź 2013, o 15:18

Re: Przenoszenie się z niestacjo na stacjo

Post autor: Anthrax »

Jest możliwe, trzeba dostać się normalnie z rekrutacji. Np. po 1 roku na niestacjonarnych bierzemy udział w rekrutacji i się dostajemy na studia stacjonarne, to 2 rok zaczynamy już w trybie stacjonarnym.
Znam kilka takich osób, którym się udało
vigzx
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2018, o 15:25

Re: Przenoszenie się z niestacjo na stacjo

Post autor: vigzx »

A wiesz może, czy jest możliwość przeniesienia się na podstawie średniej z roku?
Awatar użytkownika
Anthrax
Posty: 253
Rejestracja: 31 paź 2013, o 15:18

Re: Przenoszenie się z niestacjo na stacjo

Post autor: Anthrax »

Raczej nie ma, nie spotkałem się z czymś takim nigdy (nie słyszałem o takim przypadku, ani nie widziałem żadnego takiego zapisu w regulaminach)
Poza tym nawet jakby było, to trzeba się bardzo postarać aby mieć wysoką średnią, to nie jest takie proste jak się wszystkim wydaje.
vigzx
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2018, o 15:25

Re: Przenoszenie się z niestacjo na stacjo

Post autor: vigzx »

Rozumiem, wielkie dzięki za pomoc!#129325
kasiaxt1
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2018, o 10:33

Re: Przenoszenie się z niestacjo na stacjo

Post autor: kasiaxt1 »

Radzę się dowiadywać na poszczególnych uczelniach, bo są różne zasady. Najczęściej są dwie możliwości przenoszenie dzięki wysokiej średniej (co jest trudno osiągnąć, jaka średnia to najlepiej się dowiedzieć na konkretnej uczelni) albo przeniesienie w ramach rekrutacji i przekroczenia progu punktowego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości