Fizyka na Akademie Medyczną

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
emil88
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2007, o 20:15

Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: emil88 »

Witam!

Chce zdawać na akademie medyczna w lublinie. Biologia i chemia dobrze mi poszły, problem natomiast mam z fizyką. Chciałbym dowiedzieć się czy jeżeli uzyskałem poniżej 30% ogólnej liczby punktów z tego przedmiotu to czy mimo wszystko bede mial wynik doliczony do ostatecznej liczby punktów, które decyduja o dostaniu się na dany kierunek?

Byłbym bardzo wdzieczny za odpowiedz

Pozdrawiam!
Emil
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: Regis »

Wydaje mi się że tak, bo to jest logiczne: trudno żeby ktoś kto zdał na 29% był tak samo traktowany jak ktoś kto zdał na 0% ]
Zdanie czy niezdanie nie ma chyba wpływu, poprostu wliczają to co masz naświadectwie i tyla

(ale nie na 100% tak jest)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: Medycyna Lwów »

dokałdnie masz racje tak ejst, jeżli fizyka była jako dodatkowy to nawet mozesz z niej miec 0% i tak zdajesz maturę.
emil88
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2007, o 20:15

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: emil88 »

Kaamil pisze:dokałdnie masz racje tak ejst, jeżli fizyka była jako dodatkowy to nawet mozesz z niej miec 0% i tak zdajesz maturę.
Tak ale nie chodzi mi o to czy zdam czy nie zdam mature, tylko o to czy będzie ona liczona w rankingu na akademii medycznej. Chodzi mi o to czy majac na przykład 29% z fizyki i po 85% z chemii i biologii bede miał tą fizyke policzona? Musi być przekroczony próg 30% by przedmiot się liczył na uczelni?


Pozdrawiam!
Emil
Marcin
Posty: 34
Rejestracja: 24 maja 2007, o 22:29

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: Marcin »

Nie. Nie musi
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: pingus18 »

No a wy wszyscy ktorzy zdajecie na medycyne to fizyke bierzecie jako przedmiot glowny czy dodatkowy?
karolina89
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2006, o 17:24

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: karolina89 »

Ja biore jako głowny bo zdaje podstawowa i celuje na Wa-we
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: pingus18 »

Boże, ja tez chcialem na AM np do Lublina albo W-wki ale nie dam rady sobie z fizą ta przeklętą!
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: Claudia »

pingus18 pisze:Boże, ja tez chcialem na AM np do Lublina albo W-wki ale nie dam rady sobie z fizą ta przeklętą!

To może chodź na korepetycje z fizyki ?! Ja chodziłam i mi pomogło
aaa180

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: aaa180 »

dzisiaj ucząc się fizyki zwątpiłam :(
chyba się poddaje.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: Claudia »

Głowa do góry 180. Sama miałam wątpliwości czy zdawać chemie. Ale tylko początki mogą być trudne a potem będzie już tylko lepiej. A czy chodzisz na korepetycje?
aaa180
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:19

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: aaa180 »

chodziłam cały tamten rok,teraz przerwa wakacyjna i od września z powrotem.
teoria-w porządku jestem w stanie sie tego nauczyć,ale zadania to dla mnie czarna magia :(:( nie dam rady.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Fizyka na Akademie Medyczną

Post autor: Claudia »

Naprawdę nie masz się co załamywać. Jestem pewna, że dasz rade i napiszesz maturę bardzo dobrze. A na co chcesz iść
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości