Pchła podobne do tego

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Dzesi
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2019, o 21:14

Pchła podobne do tego

Post autor: Dzesi »

Od paru dni zauważam na ciele takie małe czarne robaczki. Na podłodze też są. Ale najczęściej je widzę jak sobie siadam na narożniku i widzę go na nodze, ręce. Siadają na mnie. Są małe, jak chcę go złapać to skacze bardzo szybko. Jak jest na ziemi nie da się tego zgnieść. Jak mam na ciele nie idzie tego złapać w palce. Co to może być? Obstawiam, że pchły. One skaczą i nie można ich zgnieść. Nie latają wcale. Skacze to bardzo szybko i chociaż przycisnę to mocno palcem na panelach jak jest to nic z tego. Dalej żyje. Wkurzam się, bo mam w pokoju wszystkie nowe meble. Zero jedzenia itd. I nie wiem skąd to się bierze. Pchły niby nie siadają na ludzi. A jednak mam wrażenie, że właśnie to jest pchła. Pełno teraz wszędzie tych różnych insektów. W domu jest pies. Maltańczyk. Do mojego pokoju wstępu nie ma. Ale może się to przecież przenosić z salonu itd. Mama psa sprawdzała, podobno nic nie ma. Mam też małe dziecko w pokoju i boję się o córkę. Przy łóżeczku małej znalazłam dzisiaj 3 te robale. Ciężko ich złapać. Bardzo szybko skaczą i nie da się tego zgnieść. Jak siedzi na panelach jedynie złapać na lep. Z paczki chusteczek odklejam i łapię to coś. A jak siedzi mi na ręce bądź nodze to szybko przykrywam to ręka i wychodzę się tego pozbyć na balkon. Słaby pomysł, ale jak to zabić.. Kolor nie wiem. Nie przyglądam się temu tylko staram się złapać i pozbyć. Z daleka wygląda na czarne. Ale na zdjęciu już kolor jest inny. Bardzo proszę o pomoc. Córka ma na nogach 3 dziwne ugryzienia. Duże, różowe plamy. Bardzo ją to swędzi. Komarów w pokoju nie mam.
Nie mogę dodać zdjęć. Załącznik tylko do 2mb, a z hostingu wiecznie coś. To wysokość, szerokość. Wszystko mam tak jak ma być, mniejsze i dalej błąd.
Admin
Posty: 149
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:25

Re: Pchła podobne do tego

Post autor: Admin »

Dzesi pisze:
28 cze 2019, o 21:31
Nie mogę dodać zdjęć. Załącznik tylko do 2mb, a z hostingu wiecznie coś. To wysokość, szerokość. Wszystko mam tak jak ma być, mniejsze i dalej błąd.
Na naszym forum parametry załączników są ustawione bardzo wysoko. Podejrzewam, że umieszczasz tą samą treść w wielu forach i nie masz pojęcia o zasadach obowiązujących na naszym forum lub dodajesz link do pliku, a nie załącznik - to zasadnicza różnica. Na forum można, tylko i wyłącznie, dodawać załączniki, linki są usuwane.
Dzesi
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2019, o 21:14

Re: Pchła podobne do tego

Post autor: Dzesi »

Nie dodaję na wielu forach. Tylko tutaj. Można dołączyć plik do max 2MB. Mój telefon robi zdjęcia 5MB.
Admin
Posty: 149
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:25

Re: Pchła podobne do tego

Post autor: Admin »

Dzesi pisze:
29 cze 2019, o 07:43
Można dołączyć plik do max 2MB.
Na naszym forum można dodawać pliki do 35MB.
00000000000000000000
Posty: 1479
Rejestracja: 9 wrz 2017, o 17:30

Re: Pchła podobne do tego

Post autor: 00000000000000000000 »

Admin pisze:
29 cze 2019, o 22:19
Na naszym forum można dodawać pliki do 35MB.
Chyba nie do końca:
2mb#.jpg
Admin
Posty: 149
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:25

Re: Pchła podobne do tego

Post autor: Admin »

Aktualnie forum będzie przenoszone na nowy serwer. Postaram się wyjaśnić ten problem po przeniesieniu.
Osobiście dodawałem bardzo duże pliki i nie było z tym żadnego problemu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości