Dokąd na Akademię Medyczną?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.

Dokąd się wybierasz na studia?

Białystok
18
7%
Bydgoszcz
11
5%
Gdańsk
23
9%
Katowice
26
11%
Kraków
29
12%
Wrocław
36
15%
Łódź
19
8%
Poznań
35
14%
Szczecin
8
3%
Warszawa
38
16%
 
Liczba głosów: 243

paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: paol »

Zrobił się mały bałagan, bo już gdzieś niektórzy pisali na jaką uczelnie się wybierają, powstał jeszcze jakiś temat, może teraz sprawę uporządkujemy i odpowiedzmy jeszcze raz na jaką Akademię się wybieracie i jaki kierunek?

Pozwolę sobie być pierwszą: Gdańsk lekarsko-dentystyczny

p.s. mam nadzieję, że żadnej uczelni nie pominęłam, można zaznaczyć tylko jedną opcję, dlatego wybierzcie wymarzoną uczelnię
Ostatnio zmieniony 14 cze 2007, o 19:08 przez paol, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Medycyna Lwów »

do Warszawy na wydział lekarski - tylko tam skąłdam, bo zawsze tam chciałem własnie studiować. Szkoła jest roziwja, dużo funduszy z UE dostaje na nowoczesny sprżet, w rankingach zamiennie z CMUJ na 1 m-cu, a innebardziej ludzkie jest podejscie do studenta, mimo bardzo wysokiego poziomu. a poza tym Wa-wa duze miasto - duze możliwosci.
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Gacek »

Ja mam nadzieję że uda mi się dostać na lekarski bądź na farmację na Uniwersytecie Medycznym im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Oprócz wysokiego poziomu, dobrego sprzętu, decyduje też odległość i to że Poznań jest miastem przyjaznym dla studentów.
Pozdrawiam
Cogito
Vojt@s
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2007, o 12:46

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Vojt@s »

w tej ankiecie barkuje AM we Wroclawiu (rox ) .
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: paol »

[at] pisze:w tej ankiecie barkuje AM we Wroclawiu (rox ) .
Hm. jestem pewna, że dodawałam Wrocław, może ankieta respektuje tylko 10 odpowiedzi
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Guru »

Ilosc odpowiedzi w ankiecie jest ograniczona, jesli uznasz zebyjakies maisto usunac a wstawic inne daj znac na PW to zedytuje.

Od dawna trwaja pryzmiarki by powstala AM w Rzeszowie, ale poki co powoli to idzie.
Dzulka
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2007, o 12:10

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Dzulka »

Ja złożyłam papiery do Zabrza, Białegostoku i Lublina (którego nie ma w ankiecie). Najbardziej chciałabym iść do Lublina. Pomysł utworzenia AM w Rzeszowie to bardzo dobry pomysł, obiło mi się o uszy że w Olsztynie ponoć ma powstać AM - czy to prawda nie wiem życzę wszystkim powodzenia i dostania się do wymarzonej uczelni/miasta
karolina89
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2006, o 17:24

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: karolina89 »

Ja za rok wybieram sie do Warszawy.

A wiecie o tym ze od 2008/2009 na ŚLAM-ie maja zlikwidowac fizyke na rekrutacji a w Lublinie ma byc tylko podstawowa tak jak w Wawie?
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Martusia »

Mam nadzieję, że już za miesiąc dowiem się, która uczelnia zapragnie abym była jej szcześliwym studentem. A tak na poważnie to składam papiery: Białystok, Lublin i Łódź aczkolwiek zastanawiałam się nad Szczecinem swego czasu, bo daleko i dobrze byłoby się stąd wyrwać
Vojt@s
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2007, o 12:46

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Vojt@s »

Głupi pomysl tak PODSTAWOWA fizyka =P
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Medycyna Lwów »

Głupi pomysl tak PODSTAWOWA fizyka =P
pomysł jest dobry z tego względu ze po a. wiecej kandydatów aplikuje wówczas, po b. wieksze progi i wieksze zóznicowanie tym samym dostaną sie jeszcze lepsi niz by mogł to roztrzygac wynik z rozszerzenia na która fizyke sie decydują jednak nielicznie. Wogole Wa-wa od kilku lat podchodzi do rekrutacji bardzo marketingowo i strategicznie i bardzo dobrze - np. przyjmuja wszystkich lauteatów Olimpiady Biologicznej bez wzgledu na matury (inne jakies tak jeszcze warunki stawiaja-nie wiem po co, bo tracą tym spoosbą wileu chętnych. a zawsze w wa-wie ląduje olimpijczyków najwiecej), jest dosc długi czas na logowanie, wsyztsko czytelnie a nie to co zrobił Wrocław - bez komentarza, no ale zoabczymy jak im progi przez to spdną na początku No i wiecej kandydatów to wiecej kasy dla uczelni. Czysty marketing
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Ann »

Ja w prawdzie za rok wybieram się na AM, ale chcę złożyć na lekarski we Wrocławiu i w Szczecinie. Mam nadzieję jednak, że uda mi się do Wrocławia.
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: dawidw »

UJ w Krakowie

[ Dodano: Pią Cze 15, 2007 21:44 ]
of course medycyna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości