Szkolny OB 2019/2020 progi

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
BiOlOżKa28
Posty: 9
Rejestracja: 15 paź 2019, o 21:21

Szkolny OB 2019/2020 progi

Post autor: BiOlOżKa28 »

Hejka, jak wrażenia po etapie szkolnym? Myślicie, że próg będzie podobny do ubiegłorocznych? Nie mam pojęcia jakie wyniki uzyskali mniej więcej uczniowie, a pewnie są osoby, które chciałyby mieć jakiś obraz całej sytuacji :) u mnie uczucia mieszane, jestem w 2 klasie, mam 35 pkt i zero pojęcia czy to dobry czy raczej średni wynik :twisted: a w teście sporo do analizowania ale to już chyba taki urok OB
Hydrobiolka2
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, o 06:40

Re: Szkolny OB 2019/2020 progi

Post autor: Hydrobiolka2 »

Też jestem ciekawa progu w tym roku. Też jestem w 2 klasie licuem, ale mam tylko 27 pkt. Cóż nie jestem zadowolona z mojego wyniku, ale jeśli próg będzie podobny jak w ubiegłych latach to mam jakieś szanse by przejść dalej. Na twoim miejscu bym się nie martwiła bo 35 pkt to naprawdę wysoki i nwm co musiałoby się stać, żebyś nie przeszła dalej mając tak wysoki wynik.
Ja jestem na granicy i modlę się, by nie podwyższyli progu z ubiegłej edycji, a moim zdaniem test w tym roku był nawet odrobinę trudniejszy niż w 2018.
kitkadaria
Posty: 7
Rejestracja: 4 sty 2018, o 15:47

Re: Szkolny OB 2019/2020 progi

Post autor: kitkadaria »

Ja miałam 30 punktów i to było najwięcej w szkole, tyle że w sumie większość osób które u mnie w szkole pisali olimpiadę to byli pierwszoklasiści. Moja nauczycielka,l twierdzi, że z tyloma punktami to raczej na spokojnie przejdę tak na 99,9% jak to ona mówi, więc z 35 punktami to na pewno przejdziesz. Osobiście myślę , że próg będzie bardzo podobny jak w zeszłym roku. Może punkt podskoczy góra dwa, ale pewnie się nie zmieni
Mysz256
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2017, o 16:32

Re: Szkolny OB 2019/2020 progi

Post autor: Mysz256 »

Siema siema, też mam ponad 30 pkt i sama trzymam za siebie kciuki xD
Również nie wydaje mi się, żeby próg podskoczył AŻ TAK bardzo, nawet jeśli w tym roku nie było żadnych "zadan z kapelusza".

PS Wątek niżej padła propozycja utworzenia "kółka wsparcia" dla przyszłej edycji olimpiady. Co Wy na to, żeby utworzyć coś podobnego, ale do tegorocznej? Jestem o krok od rzucenia się na Campbella i nie wiem, czy jest to dobra opcja (1500 stron w 2 miesiące, nadchodzę), a trochę motywacji zawsze się przyda.
Awatar użytkownika
Eksperymentator
Posty: 17
Rejestracja: 20 sie 2019, o 20:49

Re: Szkolny OB 2019/2020 progi

Post autor: Eksperymentator »

Cześć, ja mam taż 27 p :(((( Jestem za utworzeniem kółka sparcia do 49 ob myśle że to będzie dobry pomyśł. Mam kilka pytań:
Macie może jakieś zastrzeżenia co do klucza ???
Zrobiłiście już pracę badawczą ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość