Rekrutacja w AM Lublin

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Ms.Smith »

Niestety na stronie jest dość niejasno (przynajmniej dla mnie) określone. Jest napisany termin wniesienia opłaty rekrutacyjnej i rejestracji elektronicznej (co już zrobiłam), ale nie ma żadnej wzmianki czy wydrukowany formularz i dowód wpłaty należy wcześniej dostarczyć (tak jak na innych Am-ach) czy dopiero po zakwilifikowaniu się na listę przyjętych wraz z innymi dokumentami (co poniekąd wynika z opisu rekrutacji na stronie). Od około 2 godzin nie mogę się dodzwonić do lubelskiego dziekanatu, nikt tam nie odbiera telefonu, może ktoś z Was składa tam papiery i/lub się orientuje w kwestii?
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Martusia »

masz rację że tam jest bardzo niejasno wytłumaczone.
niestety nie jestem w stanie Ci nic pomóc ale wydaje mi się,że jednak to podanie (aczkolwiek dziwne bo trzeba wyniki uzupelnc .) jest dziwne. mysle, ze to raczej trzeba będzie dostarczyć po 29 czerwca ale dzwoń i jak coś będziesz wiedziała pisz
kallinka1
Posty: 111
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 10:12

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: kallinka1 »

skladalam tam papiery rok temu. Bylo troche inaczej bo wszystkie dokumenty lacznie z dowodem wplaty trzeba bylo zlozyc do 15 czerwca (oczywiscie oprocz swiadectwa maturalnego, bo dostalismy je 11 lipca). Pozniej trzeba bylo dowiezc to swiadectwo(oryginal albo odpis), oni spisywali ilosc punktow i po kilku dniach wywiesli liste zakwalifikowanych. Wtedy w przeciagu chyba 5 dni nalezalo potwierdzic chec studiowania. Maksymalnie kilka dni pozniej dowozilo sie oryginal swiadectwa maturalnego.

Tak bylo rok temu. W tym roku tez bede skladac tam dokumenty (na wszelki wypadek) wiec jakby cos sie zmienilo to napiszcie bede wdzieczna

p.S. ostateczny termin rejestracji i skladania dokumentow jest 5 lipca?
Dzulka
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2007, o 12:10

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Dzulka »

Ms.Smith pisze:Niestety na stronie jest dość niejasno (przynajmniej dla mnie) określone. Jest napisany termin wniesienia opłaty rekrutacyjnej i rejestracji elektronicznej (co już zrobiłam), ale nie ma żadnej wzmianki czy wydrukowany formularz i dowód wpłaty należy wcześniej dostarczyć (tak jak na innych Am-ach) czy dopiero po zakwilifikowaniu się na listę przyjętych wraz z innymi dokumentami (co poniekąd wynika z opisu rekrutacji na stronie). Od około 2 godzin nie mogę się dodzwonić do lubelskiego dziekanatu, nikt tam nie odbiera telefonu, może ktoś z Was składa tam papiery i/lub się orientuje w kwestii?
Dość sporo czasu przesiedziałam na stronie AM w Lublinie dlatego moge rozwiać twoje niepewności dokumenty typu: podpisany formularz, dowód wpłaty itp. nie trzeba wysyłać wcześniej ale zwolnieni są z tego tylko kandydaci wybierający się na kierunek: lekarski, lekarsko-dentystyczny, farmacja i analityka medyczna. Komplet dokumentów wysyłasz dopiero wtedy jak się dostaniesz. A o to dowód (skopiowałam to ze strony internetowej AM w Lublinie):

Wprowadzenie Elektronicznego Systemu Rejestracji Kandydatów, oznacza iż w terminach rejestracji kandydaci na kierunki: lekarski, lekarsko-dentystyczny, farmacja i analityka medyczna nie będą zobowiązani do składania dokumentów. Natomiast kandydaci rejestrujący się na kierunki fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne w terminach rejestracji zobowiązani są złożyć formularz rejestracyjny, dowód opłaty rekrutacyjnej i koperty.
Obowiązek złożenia kompletu wymaganych dokumentów podanych poniżej dotyczy tylko tych kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani na I rok studiów.

[ Dodano: Czw Cze 21, 2007 12:51 ]
p.S. ostateczny termin rejestracji i skladania dokumentow jest 5 lipca?[/quote]


5 lipca jest tylko ostatecznym terminem rejestracji, natomiast sa dwa terminy składania dokumentów:
12 - 14 lipca 2007 r.: składanie dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych na I rok studiów i
17 - 19 lipca 2007 r.:
składanie dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych z listy rezerwowej
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Ms.Smith »

Dziękuje
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Martusia »

to ja juz nie wiem jak jest faktycznie, bo w WARUNKACH I TRYBIE REKRUTACJI
NA STUDIA W AKADEMII MEDYCZNEJ IM. PROF. FELIKSA SKUBISZEWSKIEGO W LUBLINIE NA ROK AKADEMICKI 2007/2008 napisano:
"§ 4
1.Osoby ubiegające się o przyjęcie na studia na wybrany kierunek zobowiązane są:
a)dokonać rejestracji on line,
b)złożyć wydruk wypełnionego formularza wraz z dokumentem dokonania opłaty rekrutacyjnej do odpowiedniej WKR,
c)złożyć koperty półaktowe z adresem korespondencyjnym kandydata:
na kierunek: lekarski, lekarsko-dentystyczny, farmacja i analityka medyczna:
– osoby z „nową maturą” – 1 koperta ze znaczkiem na list polecony z
potwierdzeniem odbioru,
– osoby ze „starą maturą” – 2 koperty: jedna koperta ze znaczkiem na list
polecony, druga ze znaczkiem na list polecony z potwierdzeniem odbioru.
na Wydział Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu na kierunek fizjoterapia i zdrowie publiczne specjalność ratownictwo medyczne oraz na kierunek pielęgniarstwo i położnictwo (w tym tzw. „studia pomostowe” kierunek pielęgniarstwa i położnictwa) – 2 koperty: – jedna koperta ze znaczkiem na list polecony z potwierdzeniem odbioru, – druga koperta ze znaczkiem na list polecony, pozostałe kierunki – 1 koperta ze znaczkiem na list polecony
z potwierdzeniem odbioru.
Dzulka
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2007, o 12:10

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Dzulka »

W przyszłym tygodniu zamierzam jechać do Lublina, więc podejde do AM i popytam dokładnie co z tym składaniem papierów. Jak już będę wiedziała co i jak to napewno napisze pozdrawiam!
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Martusia »

bede wdzieczna ale mysle ze nie tylko ja
xyz99
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 15:42

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: xyz99 »

Ja dziś dzwoniłam i powiedziqano mi,ze na razie wystarczy zarejestrowanie się, wpłacenie 85 zł i uzupełnienie wyników rekrutacji , aż samej nie chce mi sie wierzyć., bo na pozostałe musiałam wysyłać dokumenty
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Martusia »

wielkie dzięki
Dzulka
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2007, o 12:10

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Dzulka »

Zgadza się cały komplet dokumentow wysyła się dopiero gdy będzie się zakwalifikowanym (chodzi oczywiście o Lublin) pozdrawiam!
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: Martusia »

dobra a ktos tu studiuje w Krakowie ?
jakie są plusy Karkowa ?
jak zaplecze stomatologiczne?
jak z nauką, asystentami, zaliczeniami ?
xyz99
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 15:42

Re: Rekrutacja w AM Lublin

Post autor: xyz99 »

Dzulka pisze:Zgadza się cały komplet dokumentow wysyła się dopiero gdy będzie się zakwalifikowanym (chodzi oczywiście o Lublin) pozdrawiam!
to fajnie, uspokoiłaś mnie:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości