Dlaczego kogut podczas kopulacji uderza kurę w głowę?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
karynakruk
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2021, o 09:03

Dlaczego kogut podczas kopulacji uderza kurę w głowę?

Post autor: karynakruk »

Dlaczego kogut podczas kopulacji uderza kurę w głowę, jaki cel ma to uderzanie, i czy większość stosunków tego gatunku to gwałty skoro kura prawie zawsze ucieka przez kogutem co sugeruje że tego nie chce? Słyszałam czy czytałam gdzieś że ileś tam procent seksu kaczego to gwałty, oraz że kacza pochwa ma jakieś zabezpieczenia które działa w ten sposób że do zapłodnienia z gwałtu nie dopuszcza, ale z tymi gwałtami to nie wiem jak oni to sprawdzili i policzyli. Chyba tylko mogli obserwować w grupie ile ucieka przez seksem. Tak w ogóle zauważyłam że seks często wiąże się z bólem i przemocą, zgadzacie się z tym? Ssaki takie tak psy czy koty również zadają sobie ból gryząc samicę w kart gdy to robią.
Czy wiecie może jaką funkcję pełni to zadawanie bólu podczas kopulacji przez wiele gatunków? Z tego co czytałam w książce Droschera większości, nie pamiętam opisów subtelnych aktów ale chyba jakieś były.
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Dlaczego kogut podczas kopulacji uderza kurę w głowę?

Post autor: Krówsko »

Podobno niektóre panie używają do tego celu walka do ciasta.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości