Stan podgorączkowy dziecko 5 lat

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
sebo201
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, o 18:00

Stan podgorączkowy dziecko 5 lat

Post autor: sebo201 »

Witam,

Moja córka od około maja 2021 to jest już jakieś 4 miesiące ma stany podgorączkowe 37.1 do 37.2 stopni.
Zrobiliśmy już wszystkie możliwe badania kilkukrotnie morfologię z rozmazem ręcznym i mechanicznym. OB i PCR, stomatolog, mocz, posiew kału, laryngolog. RTG klatki, i wszystko w porzadku. ASO tylko podwyższone, tlumacza że wskazuje to na kontakt z paciorkowcem, córka miala szkarlatyna chyba 3 razy, więc to by się mogło zgadzać. USG brzucha wykazało delikatnie powiększone węzły chłonne, ale pani doktor powiedziala że mogło to być spowodowane biegunką. Zaleciła w sierpniu powtórzyć USG. Dostaliśmy skierowanie na oddział. Tam wszystkie badania powtórzyli, USG również do węzły by już mniejsze, powiedzieli że to prawidłowo. W szpitalu w te dni akurat córka miala temp 36.6 -duzo bawila się z innymi dziećmi, biegała i temperature mierzyli na czole termometrem bezdotykowym. Jak jest głowa spocona to wiadomo że pomiar będzie niedokładny.
Po powrocie do domu kupiłem kolejny termometr i dalej 37.1- 37.2. Mam już 5 termometrów i każdy pokazuje 37-37.2.
Jeden z objawów jaki mnie niepokoi u córki to pocenie się podczas zasypiania. Jak córka zasypia poci jej się głowa, ale po około pół godziny pot znika. Mówiłem o tym lekarzą, ale twierdzą że to jest normalne.
Ja jestem przerażony i nie wiem już co myśleć. Nie wydaje mi się że te stany podgorączkowe są normalnym zjawiskiem. Boje się że córce dolega coś poważnego. Cz miał ktoś podobny przypadek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 0 gości