WIŚ - brak organizacji zajęć

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
akademicki Komenda
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2022, o 23:02

WIŚ - brak organizacji zajęć

Post autor: akademicki Komenda »

Witam. Jestem studentem poszkodowanym przez wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Wskutek rażących zaniedbań dziekanatu i prodziekana, przez 4 lata nie zorganizowano mi I semestru zajęć, jaki pozostał do końca studiów. Te 4 lata były dla mnie koszmarem, mam trwale zniszczony wizerunek zawodowy, żyłem z piętnem. Zdecydowałem się na wniesienie pozwu o odszkodowanie za niewywiązanie się z umowy. Dochodziło do 1. bezzasadnych wypisów z zajęć (w dodatku bez procedur) 2. blokowania zapisów na zajęcia 3. braku wyznaczenia terminu zapisów 4. braku przygotowania wystarczającej ilości miejsc w grupach 5. fałszywych komunikatów o zaliczeniu przedmiotu. W grupie będzie relacjonowany cały proces. Pozew opiewa na zwrot niesłusznych opłat, kosztów, 1,5 miesiąca zarobków i 95 tys za naruszenie dóbr osobistych. Zapraszam wszystkich, którzy zetknęli się z nieprawidłowościami w organizacji zajęć na Pwr, lub chcieliby pomóc w prowadzeniu sprawy (np. od strony prawnej). Kontakt: [at].com, lub na FB: „pozwałem pWr”. Kadra dydaktyczna tego wydziału jest w porządku, natomiast dziekanat może zniszczyć wam życie, tak jak mi, dlatego ostrzegam przed tym wydziałem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości