Czy dziekanka z powodów zdrowotnych na poprzednich studiach może spowodować nieprzyjęcie na lekarski?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
kittyminaj_
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2023, o 23:18

Czy dziekanka z powodów zdrowotnych na poprzednich studiach może spowodować nieprzyjęcie na lekarski?

Post autor: kittyminaj_ »

Hej, obecnie studiuje kierunek ekonomiczny, chociaż przez całe liceum byłam na biol-chemie, jednak stwierdziłam, że mój obecny kierunek to jednak "nie to" i chcę w przyszłym roku poprawiac maturę z biologii i chemii. Planuję wziąć dziekankę na obecnym kierunku, bo to najwygodniejsze rozwiązanie, jeśli chodzi o kwestię ubezpieczenia przez cały ten rok, najłatwiej byłoby ją dostać z powodów zdrowotnych, tylko wtedy byłoby mi potrzebne zaświadczenie od lekarza. Najłatwiej chyba byłoby je dostać od psychiatry, bo faktycznie czuję, że w ostatnim czasie mój stan psychiczny się pogorszył. Tylko tu nasuwa mi się pytanie, czy takie zwolnienie nie wpłynie jakoś negatywnie na przyszłą rekrutację na studia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości