Nieznana rasa

kasia89
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2007, o 17:06

Nieznana rasa

Post autor: kasia89 »

Witam Was, jestem tu pierwszy raz i mam nadzieję że mi pomożecie. Przybłąkała się do mnie młoda sunia, ale nie wiem co to jest za rasa.
Jest śliczna. Mój pies ją zaakceptował i nie wiem czy mogę ją zatrzymać, bo w grę wchodzi jedynie sterylizacja. Czekam na wasze domysły
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Nieznana rasa

Post autor: malwka »

Witam

Brdzo rzadko zdaża się, aby rasowy (czyli rodowodowy) pies się do kogoś przybłąkał. (nie ważne z jakich powodów, po prostu rzadko się to zdaża).

I w tym wypadku jest to po prostu kundelek. Sądząc po zdjęciach jeszcze młody Suńka jest śliczna i namawiam do sterylizacji

pozdrawiam i życzę dżo wspaniałych chwil z tym ślicznym miśkiem
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: Nieznana rasa

Post autor: dream »

zresztą, psy rasowe można poznać po tatuazu w uchu )
śliczna psinka
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Nieznana rasa

Post autor: malwka »

lub w pachwinie

pzdr
bronczyk
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2007, o 16:19

Re: Nieznana rasa

Post autor: bronczyk »

Prześliczny wielorasowiec.
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Nieznana rasa

Post autor: Kingu$ka »

Śliczniuusi Mieszańce są podobno najwierniejsze. Mój nie jest mieszańcem, i zawsze się koło mnie gdzieś tam kręci, ale jakbym go spuściła ze smyczy, to poszedłby w długą Może i raz na czas się obraca czy jestem, ale coś rzadko mu się to zdarza
bboy

Re: Nieznana rasa

Post autor: bboy »

chcesz oddac tego pieska ?
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Nieznana rasa

Post autor: Kingu$ka »

To wysterylizuj Taki śliczny piesek powinien mieć ciepły dom
Izulka;)
Posty: 34
Rejestracja: 10 sty 2007, o 15:12

Re: Nieznana rasa

Post autor: Izulka;) »

Czystej krwi mieszaniec. ale za to brdzo, brdzo sliczny
Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Re: Nieznana rasa

Post autor: Azadi »

dream pisze:zresztą, psy rasowe można poznać po tatuazu w uchu )
śliczna psinka
w cale nie strasznie sie mylisz. psy rasowe w cale nie maja tatuazu. jedynie, ze zostaly wychowanie u hodowcy tej rasy, czyli taki, ktory ma zaklad danej rasy, lub niektore psy wyscigowe. psy rasowe nie musza miec tatuazu! jak widze to na tym zdjeciu, na tych zdjeciach jest kundelek :]
xDkarolinkaxD
Posty: 9
Rejestracja: 12 mar 2008, o 17:48

Re: Nieznana rasa

Post autor: xDkarolinkaxD »

Przygarnełam suczke kiedy miała 2,5 miesiaca weterynarz mowił ze to owczarek niemiecki teraz ma juz 8 miesiecy i nie wyglada na owczarka.Tera weterynarz mowi z eto jest rasa hovart prosez pomozcie a jescze jedno ma teraz cieczke i domuscic ja do psa czy nie
Ostatnio zmieniony 13 mar 2008, o 14:12 przez xDkarolinkaxD, łącznie zmieniany 3 razy.
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Nieznana rasa

Post autor: Kingu$ka »

karolinka pisze:domuscic ja do psa czy nie
Jak tak można mówić. Sama o tym zdecyduje, w takich sprawach człowiek nie powinien ingerować.
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Nieznana rasa

Post autor: malwka »

hovawart, jeśli już

A teraz się zastanów nad tym, czy znajdziesz domy dla maluchów? dla dwóch, trzech - może, a jeśli suka urodzi np 10 szczeniaków? I nie znajdziesz chętnych? Co zrobisz? Schroniska i tak są przepełnione, więc po coprodukować kolejne kundelki? To na pewno nie jest dobry pomysł.

I od razu mówię, że słynne stwierdzenie, że suka musi mieć przynajmniej raz w roku szczenięta jest kompletną bzdurą!

pzdr i obyś podjęła odpowiednią decyzję.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości