Wolontariat w TOZ-ie

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
tycia
Posty: 8
Rejestracja: 2 mar 2006, o 18:18

Wolontariat w TOZ-ie

Post autor: tycia »

Witam wszystkich serdecznie. Czy ktos moze jest na wolontariacie w TOZ-ie?Chcialabym bardzo sie dowiedziec na czym polega praca tam, jak to wyglada godzinowo itp. Bardzo prosze o wszelkie informacje. Chcialabym zaczac jakos dzialac, ale niestety jestem ograniczona czasowo. Kocham bardzo zwierzeta i chcialabym jakos sie im przysluzyc. Z gory dziekuje.
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Wolontariat w TOZ-ie

Post autor: Kingu$ka »

Heh, ja chciałam. Bardzo chciałam, ale gdy tylko tam przyszłam to kobieta mniezjechała", zaczęła obrażać i inne. Ja ogromnie kocham zwierzęta i chcę im pomagać, ale ta kobieta wogóle mnie przecież nie zna. Jakim sposobem mogła mnie ocenić z góry, jako osobę nieodpowiednią do zajmowania się i pomagania zwierzętom? Zdenerwowałam się i poszłam pomagać do schroniska
Zastanawiam się jak taka kobieta może kochać zwierzęta i pracować w TOZ-ie skoro jest nieuprzejma, niekulturalna i pali
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Wolontariat w TOZ-ie

Post autor: Pablo »

Kingu$ka pisze:Heh, ja chciałam. Bardzo chciałam, ale gdy tylko tam przyszłam to kobieta mniezjechała", zaczęła obrażać i inne.
Są ludzie i taborety.
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Wolontariat w TOZ-ie

Post autor: Kingu$ka »

tycia pisze:niestety jestem ograniczona czasowo
Wymagają tam obowiązkowego stawiania się na różne akcje TOZ-u. Roznosi się ulotki i tym podobne. Jeżeli nie masz dużo wolnego czasu, to trudno będzie ci się tam dostać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości