FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
gaber
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2007, o 20:12

FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: gaber »

Chciałabym się Was zapytać jaki trzeba mieć wynik z matury z biologii i z testów sprawnościowych żeby się dostać na FIZJOTERAPIĘ na krakowski AWF? I jak jest na tym kierunku?


Jestem teraz w maturalnej i bardzo chcę się dostać właśnie na ten kierunek.

Proszę o odpowiedź.
avika
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2007, o 22:58

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: avika »

o! To może się spotkamy bo ja też chciałabym się tam dostać.^

Z tego co wiem to z bio trzeba miec ok. 60-70 % a co do sprawnościówki to niestety nie wiem dokładnie
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: dawidw »

Generalnie wysokich wyników nie potrzeba. Koleżanka tam studiuje, chwali sobie uczelnię.
Kaarolina89

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: Kaarolina89 »

co do testow sprawnosciowych to trzeba bieganie 800m max. 3min30sek i pływanie 50m max 1min10sek

wymogi sa dla kobiet bo dla mezczyzn troche sie roznia )
Tez bym sie chciala tam dostac.

co do matury z biologii to w tamtym roku minimalnie było 77% z rozszerzonej
gaber

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: gaber »

Kaarolina89 pisze:
co do matury z biologii to w tamtym roku minimalnie było 77% z rozszerzonej
:shock: Myslałam , ze potrzeba będzie mniej. :
rysia89

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: rysia89 »

Hej wszystkim! Szukam osoby studiującej fizjoterapie ktora mialaby czas i ochote porozmawiac na GG lub poprzez emaile odnośnie fizjoterapii : ), poniewaz jest pare rzeczy ktore mnie strasznie nurtują i nigdzie sie nie moge dowiedziec tyle ile potrzebuje:-P. W tym roku zdaje mature i zamierzam złozyc papierki przede wszystkim na AWF. Strasznie sie napalilam na FizjoterapieP i chcialbym sie dowiedziec miedzy innymi jak wygladaja testy sprawnosciowe.To cale bieganie mnie najbardziej przeraza i dobija. O dpoczatku roku szkolnego staram sie biegac ale nienajlepiej mi to wychodzi bo sobie wrecz pluca wypluwam.Te 800 m pzebiegam w ponad 4 min i to ledwoOprocz tego chodze na basen, fitness i niewiem kurcze czy to wystarczy zeby nabrac na tyle kondycji.
Prosze o chwilke czasu! bo naprawde niewiem czy mam robic sobie jakiekolwiek nadzieje zwiazne ztymi studiami cyz najlepiej odrazu zebym wybila sobie to z glowy.
Mój email : [at].com
gaber

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: gaber »

Rysia!

Jeśli ktoś taki się do Ciebie odezwie to napisz co sie dowiedziałaś. TeŻ mnie nurtują podobne sprawy co Ciebie.
rysia89

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: rysia89 »

oczywiscie ze napisze: )
aneta

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: aneta »

ja studiuje na awf w krakowie na 2 roku aktualnie moje gg 3532554
ula

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: ula »

Hej! chcialabym popisac z kims kto studiuje na kierunku fizjoterapia na AWF w krakowie, potrzebuje kilku informacji, ale nie mam zawsze dostepu do internetu, prosze o kontak to moj nr kom 513765555 Ula
studentka

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: studentka »

ja studiuje na AWF w Krakowie i naprawde bardzo fajna uczelnia. Jeśli chodzi o rekrutację to wszystkiego moŻna sie dowiedzieć na stronie głównej AWF Kraków. ¯eby dostać sie w tym roku na dzienne trzeba było mieć co najmniej 75%, ale tak naprawdę najwaŻniejsze to utrzymać sie na tych studiach- bo są cięŻkie, cały czas jakieś zaliczenia itd., więc jeŻeli ktoś myśli Że będzie się uczył tylko do sesji to sie rozczaruje:/ No ale jak pisałam na początku ogólnie studia bardzo fajne takŻe polecam:)
edyta1989
Posty: 107
Rejestracja: 14 sty 2008, o 17:20

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: edyta1989 »

oo widzę że tu sporo chętnych się szykuje na AWF:D Bo ja też chyba zamierzam zdawać:) Coż wolałam cm uj ale mam za małe szanse.nie spodziewałąm się że tam będzie aż tak ciężko:] No ale na AWF trochę mnie te egzaminy przerastają:/ No ale nic po feriach ruszam na basenik :D zobaczymy co z tego wyniknie:)

Więc mówicie ponad 70% z biol trzeba było?! No spoko. bałam się że gorzej:p
Życzę wszystkim powodzenia w przygotowaniach:]
natalka

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: natalka »

hej tez bym się na fizjo wybrała tylko sie tak zastanawiam ilu jest chętnych na jedno miejsce wie ktoś? :) :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości