farmacja we Lwowie 2008

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
sylwia7
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2007, o 20:49

farmacja we Lwowie 2008

Post autor: sylwia7 »

szukam osób które podobnie jak ja chciałyby studiowć farmację we Lwowie od 2008 roku .
teraz_qrde_ja
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2008, o 20:41

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: teraz_qrde_ja »

Dlaczego aż tu? ? ?
melolonta

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: melolonta »

Witam,

Jestem zainteresowana mozliwoscia studiowania farmacji we Lwowie :-) tylko nie chcę być osamotniona w tym pomysle.
teraz_qrde_ja
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2008, o 20:41

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: teraz_qrde_ja »

Skąd taka faza na Lwów? Już nie pierwszy raz to słyszę
sylwia7
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2007, o 20:49

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: sylwia7 »

A Tymelolonta z jakiego jesteś miasta ? Nie jesteś osamotniona , ja też się nad tym zastanawiam .

[ Dodano: Nie Lut 03, 2008 18:52 ]
I czy ty też , tak jak ja zdajesz mature teraz w maju ?

[ Dodano: Nie Lut 03, 2008 18:57 ]
A ma może ktoś z was jakieś nowe informacje na ten temat , bo te na forum są troche stare . Najlepiej od kogoś kto próbował w tym roku .
niunia123
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:48

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: niunia123 »

hej dziewczyny ja tez jestem b.zainteresowana tym pomyslem:)nie jestesmy wiec osamotnione
Pharmacist

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: Pharmacist »

Dear Colleagues!
You can find Community of students and graduates of Lviv National Medical University
ninius

studia

Post autor: ninius »

hej ja mam zamiar w tym roku zdawac na medycyne wy juz na 100% podjelyscie decyzje ze tam zdajecie? uczycie sie ukrainskiego? piszcie do mnie na gg 3049274 albo na maila nina.[at].pl w kupie zawsze razniej pzdr
Moniek

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: Moniek »

ja atakuje na stome i prawdopodobnie bedzuie to lwow :) jesli ktos chce pogadac to podaje gg 3519593 :) milo bedzie kogos poznac i zapoznac,zeby nie poczuc sie samotnym :) noooo i oczywiscie wymienic informacje na temat uczelni i styudiow, pozdrawiam :)
Moniek

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: Moniek »

ja nie ucze sie ukrainskiego, bede chciala studiowac po ang :)mam nadzieje,ze sie uda :)
DexterMorgann
Posty: 3
Rejestracja: 2 gru 2008, o 00:24

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: DexterMorgann »

Mam pytanie - czy jest tutaj ktos , kto studiuje farmację we Lwowie ? Jak wygladaja tam te studia ? Czy program jest mniej wiecej taki sam jak w Polsce ? Czy istnieje mozliwosc przeniesienia z uczelni w Polsce ?
apt
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2010, o 18:00

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: apt »

Czy ktoś z tutaj piszących zrealizował swoje zamierzenie odnośnie farmacji we Lwowie?
Agatka
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2010, o 13:56

Re: farmacja we Lwowie 2008

Post autor: Agatka »

Szukam kontaktu z osobami zamierzającymi studiować na Akademii Medycznej we Lwowie. Chętnie porozmawiam z kimś kto tak jak ja zamierza tam studiować Proszę o kontakt 9139660
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości