MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Alhar2
Posty: 38
Rejestracja: 17 lis 2007, o 09:14

MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: Alhar2 »

ETAP SZKOLNY JUŻ WE CZWARTEK Wiecie jakie będą zadania.

[ Dodano: Sob Lis 17, 2007 11:35 ]
Ja w nim startuję etap szkolny już 22 listopada. Szukałem w internecie testów na etapie szkolnych z poprzednich lat. Znalazłem tylko rejonowy test. W każdym razie startuje ktoś w tym konkursie z forum?
pinokio
Posty: 32
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:05

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: pinokio »

ja też startujeD ale niestety nie mam pojęcia jakie będą zadania/
nassy34
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:45

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: nassy34 »

W końcu ktoś założył taki temat
Co to konkursu: Jak dla mnie to kuratorium w tym roku zrobiło ten konkurs naodczep się", żeby tylko cokolwiek zrobić. Żadnego konkretnego tematu, a podBłękitną planetę można podciągnąć wszystko. W zeszłym roku doszłam do finału, a w tym roku idę całkowicie zrezygnowana. Zlekceważyli nas. Szkoda.
Alhar2
Posty: 38
Rejestracja: 17 lis 2007, o 09:14

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: Alhar2 »

A jakie były zadania w tamtym roku?
Jeśli je masz to prześlij na [at].pl
z góry dziękuję.
nassy34
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:45

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: nassy34 »

Ze szkolnego niestety nie mam Ale poproś swoją nauczycielkę, powinna mieć
Z tego co pamiętam to pierwsze zadania (ok.10) były obliczeniowe typu skala, współrzędne, wysokość Słońca etc., a pozostałe były pytaniami z artykułów dot. pustyń. Z tym że artykuły w zeszłym roku były podane w regulaminie i zadania dotyczyły tylko ich. W tym roku raczej nie wiadomo czego można się spodziewać. Żadnych konkretnych lektur w regulaminie nie podali.
Alhar2
Posty: 38
Rejestracja: 17 lis 2007, o 09:14

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: Alhar2 »

A nie wie ktoś czy w zeszłym roku były trudne zadania? Poziom był wysoki?
nassy34
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:45

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: nassy34 »

W zeszłym roku zadania na szkolnym były bardzo proste, więc poprzeczka była wysoko.
Na 34 punktów możliwych do uzyskania, przechodziło się od 32.
Alhar2
Posty: 38
Rejestracja: 17 lis 2007, o 09:14

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: Alhar2 »

Etap szkolny już jutro. Uczycie się czegoś?
pinokio
Posty: 32
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:05

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: pinokio »

tak:-) ja ćwiczę różne obliczenia:P a ty
Alhar2
Posty: 38
Rejestracja: 17 lis 2007, o 09:14

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: Alhar2 »

Też ćwicze obliczenia i teorie.
Tomek_22
Posty: 8
Rejestracja: 21 lis 2007, o 14:53

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: Tomek_22 »

No ja też piszę, to już jest mój 6 konkurs i jeszcze z 5 przede mną więc już mi się nie chce uczyć. Powtórzyłem klasę 1 i trochę drugiej, jakoś będzie. Nie przykładam się tak do niej, wolę chemie, co mi poszła tak sobie(na banalnych rzeczach poszłem), ale wynik i tak w miarę 36,5 na 50. Powinienem się dostać, gdyby nie moje głupie błędy miałbym spokojnie ze 45 punktów. Pisałem już z biologi, biblijny, chemii, matematyki, historii. I jak na razie najlepiej widzę chemię. Pisze jeszcze z geografii(jutro), fizyki, polskiego, angielskiego i wiem więcej. Więc mam już dość uczenia się. Mam nadzieje że konkurs geograficzny będzie dość łatwy, 2 lata temu i rok temu były zadania zamknięte(przeważnie) więc zawsze można coś ustrzelić, na dostanie z tego przedmiotu nie licze bo zawsze są duże wymogi?
P.S. Pisał ktoś konkurs z chemii, jak tak to ile mieliście punktów, chciałbym się dowiedzieć czy mam szanse się dostać
Awatar użytkownika
BioDan
Posty: 523
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 18:00

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: BioDan »

Jezu. jak możecie lubić gegre. Niby miałem 5 na koniec roku ale to taki poje** przedmiot (
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Post autor: dawidw »

Daniel pisze:jak możecie lubić gegre. Niby miałem 5 na koniec roku ale to taki poje** przedmiot (
Wszystko można polubić. Ja w gimnazjum nie chwaląc się zostałem finalistą. W ogóle nasz szkoła miała z 5 finalistów i paru laureatów. Oj to były czasy. Prześcigaliśmy sie z wiedzą. Materiały mam do dnia dziś. Uczcie sie, a może coś osiągniecie. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości