Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: resnick »

Mihhu, no wlasnie dobrze zes to zauwazyl. jakie buty kochani wybieracie? podeszwa, kolor, fason
Lordrigar, maruda:P
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Wanna »

Mihhu, you made my day
I na powaznie, apel do kazdego pana - youre a male, behave like one.
Naprawde, tendencja mezczyzn do zamieniania sie w zniewiescialych chlopcow jest bardzo powaznym problemem. Coraz mniej jest zwyczajnych facetow, ktorzy lubia pograc w pilke lub wyjsc z kolegami na piwo zamiast spedzic kilka godzin na szopingu. Jasne, swietnie jesli chlopak ma ochote dobrze wygladac i zwraca uwage na swoje ubrania. Ale jest to swietne, kiedy nie radzi sie na forum, czy ma wybrac plecak czy torbe. Litosci. Naprawde uwazasz sparky, ze ktokolwiek mialby Cie wysmiac, bo masz plecak/torbe (nie wiem, jaka moda panuje na AMach.)?
sparky pisze:Podstawowa sprawa to nie odstawać tutaj od ogółu
To zdanie tez zreszta bardzo mnie martwi. Co zlego w odstawaniu od ogolu? Badz soba, nie przejmuj sie innymi! Wybieraj to, w czym jest Ci wygodnie, co wg Ciebie pasuje do Twojej sylwetki i charakteru. Jesli ludzie maja ubierac sie inaczej od Ciebie, to tym lepiej dla Ciebie - przynajmniej beda Cie dostrzegac Naprawde, wyroznianie sie zazwyczaj jest czyms pozadanym a nie zlem ostatecznym.
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: wojtak »

zniewiescialych chlopcow jest bardzo powaznym problemem. Coraz mniej jest zwyczajnych facetow, ktorzy lubia pograc w pilke
kolega mieszka w Gdańsku, trenuje siatkówkę w tamtejszym klubie. Mówi, że piłkarze nożni to największe pedałki tam Wszyscy włoski na żel, obcisłe bluzeczki itd. Śmiejemy się, że pewnie mają większą kosmetyczkę niż niektóre dziewczyny
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: .kuba. »

Gratuluję tematu. Wydaje mi się, że mniejszy problem z doborem stroju/dodatków mają dziewczyny na farmacji (a jest ich tam całkiem sporo).

Jak to skomentowała moja siostra (z filologii polskiej): U mnie w instytucie wielu gości taką nosi. A potem siedzimy na ławce: ja, mój przyjaciel Piotr i jego Torba".
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: pozytywny »

Hehe, ja miałem fajne piątki - anatomia i histologia - fartuch anatomiczny, fartuch laboratoryjny, pudełko ze skalpelem i pęsetą, 2 tomy soboty (np. dorsum et membrum superius - MS w 1 tomie, dorsum w 2.), skawinka, Bochenek (III, V tom i jeszcze I, jakby się czegoś z osteo nie pamiętało ) (w razie jakbyśmy mieli mieć zajęcia z profem ) i Sawicki. Innej opcji niż torby sportowej albo walizki nie było.
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Wanna »

wojta121 pisze:kolega mieszka w Gdańsku, trenuje siatkówkę w tamtejszym klubie. Mówi, że piłkarze nożni to największe pedałki tam
Ale nie napisalam wcale, ze to musi byc pilka nozna i do tego od razu klub sportowy Chodzilo mi raczej o rekreacyjna pilke nozna, siatkowa, jakies rugby czy inne koszykowki. I tez nie utozsamiam mlodych pilkarzy w klubach z idealem meskosci
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: wojtak »

No ja wiem o co Ci chodziło Tylko mi się tak przypomniało
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: godziasia »

dlatego ja napisałam i napiszę jeszcze raz: należy wziąć to, z czym nam się wygodniej chodzi, a to czy ktoś będzie palcami wytykał: o j, on chodzi z plecakieeeem! należy bezwzględnie olewać.
a_niap, u nas czasami (a w zasadzie często) się tak zdarzało, że mieliśmy takie okienka między innymi zajęciami a anatomią, że nie opłacało się wracać do domu, natomiast było to za dużo czasu, żeby po prostu zjeść obiad dlatego często gęsto po prostu zjawialiśmy się w anatomiku przed zajęciami, ku uciesze pana Tomka, żeby pooglądać preparaty. Ponieważ asystentki jeszcze nie było, preparaty oglądaliśmy sami, ciężko zatem by było strzelać w ciemno bez atlasu, na co właśnie patrzymy
Awatar użytkownika
sparky
Posty: 251
Rejestracja: 27 gru 2007, o 09:32

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: sparky »

foxy_ pisze: Tak, tak, tak! D powiedz jeszcze, że będziesz studiować we Wro

Niestety nie

Lubią taki styl we Wro ?
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Jocisko »

Przyjdźcie z takim plecakiem do szkoły to zostaniecie nową gwiazdą Internetu

Ja bym tam szła na całość
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Zielona cytryna »

Ten drugi jest przesłodki. Właśnie taka moda powinna królować na uczelniach!
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Stazystka »

BOSKI XDD lol2
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Lordrigar »

to moze od razu cos takiego?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości