uczelnie medyczne-warunki i stopień zadowolenia studentów

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
BK.
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2009, o 16:15

uczelnie medyczne-warunki i stopień zadowolenia studentów

Post autor: BK. »

Pytanie do studentów uczelni medycznych w Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Katowicach i Białymstoku najlepiej na kierunku lekarsko-dentystycznym, aczkolwiek mile widziane również odpowiedzi od studentów kierunku lekarskiego i farmacji. Otóż chciałabym poznać Wasze opinie na temat studiowania - warunków, stopnia trudności (słyszałam, że nie wszędzie stopień trudności jest ten sam), przedmiotów - ile ich jest i czy program jest w porządku rozłożony, czy wykładowcy bardziej kładą nacisk na teorię czy na praktykę, jak odnoszą się do studentów i ile macie egzaminów. Jestem tegoroczną maturzystką i mam wybór między tymi pięcioma miastami (mam nadzieję, że do każdego się dostanę) i nie wiem na które się zdecydować. Dodam, że mieszkam w centrum Polski i odległość od miasta rodzinnego również ma znaczenie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości