UMB

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: UMB

Post autor: Agher »

jak się uczy na bieżąco to się ma czas na wszystko, a jak się odkłada na ostatnią chwilę to potem się kończy z nauką po nocach i zupkami chińskimi popijanymi energetykami
Awatar użytkownika
village
Posty: 80
Rejestracja: 4 sie 2013, o 08:06

Re: UMB

Post autor: village »

a czy to nie zależy też od tego, że jedn jest zdolniejszy i systematycznie pochłonie ten sam materiał w 1h, a drugi musi systematycznie siedzieć nad nim 3h ? Temu drugiemu pomimo codziennej nauki robią się braki w czasie i ciągle goni własny ogon
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: UMB

Post autor: Agher »

takie tłumaczenia też słyszałem, ale nie przesadzajmy, to nie są studia gdzie się siedzi po nocach, popija energetyki i nie ma czasu na nic . Nie strasz bez sensu kotów, bo jeszcze uciekną.
Awatar użytkownika
village
Posty: 80
Rejestracja: 4 sie 2013, o 08:06

Re: UMB

Post autor: village »

podejrzewam,że są zdolni i zdolniejsi co im wiedza po pierwszym przeczytaniu zostaje w głowie pewnie różnie to bywa, a tym co idzie jak po grudzie jest ciężej się wyrabiać

nikt nie ucieknie, bo zbyt napaleni na ten kierunek
kan-ala
Posty: 22
Rejestracja: 12 sie 2013, o 15:14

Re: UMB

Post autor: kan-ala »

dzięki za wszystkie odpowiedzi

po mnie akurat nie widać czy mam ten problem czy nie, więc jak się nim nie podzielę to raczej trudno się domyślić



Agher, Ci znajomi sami Ci powiedzieli o tych problemach/zaburzeniach? Czy to w jakiś sposób widać? Może mi się wydaje, że po mnie nie widać, a otoczenie łatwo się domysla
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: UMB

Post autor: Agher »

no pewnie, że powiedzieli, przecież nikt nie ma na czole napisane na co choruje
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: UMB

Post autor: chevelle »

ruudaa, przez rok przywaliłam 4kg, z czego 2 w sesji No zjem sobie czekoladę, będę mieć siłę do nauki! Jedną, dwie, ewentualnie siedem".
Awatar użytkownika
ruudaa
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2013, o 19:35

Re: UMB

Post autor: ruudaa »

chevelle pisze:ruudaa No zjem sobie czekoladę, będę mieć siłę do nauki! Jedną, dwie, ewentualnie siedem".

skąd ja to znam


ale powiedzcie tak szczerze nie ma na leku dziewczyn z nadwagą i chłopaków troszkę przy sobie? Bo na innych kierunkach widziałam nawet podczas dni otwartych a ja sama wychodzę z założenia najedzony człek wesoły człek wiem to z innej parafii
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: UMB

Post autor: Agher »

w zasadzie to bardzo mało, większość dba o zdrowie chociaż w tym zakresie chociaż kilka osób się zabrało za siebie dopiero po niektórych zajęciach i to z naprawdę dobrym efektem
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: UMB

Post autor: SilentShout »

Na moim roku akurat moda na Ewe Chodakowską do upadłego
Ale serio, ludzie dbają o sylwetke, wiele osób po pierwszym roku (skończył się wf) zapisało się na fitnes, siłownie albo uprawia jakieś sporty. Nawet po tym co wyciągają do jedzenia na okienkach widać, że im zależy

Awatar użytkownika
village
Posty: 80
Rejestracja: 4 sie 2013, o 08:06

Re: UMB

Post autor: village »

SilentShout, co jedzą na okienkach zaintrygowało mnie to
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: UMB

Post autor: SilentShout »

Serki, marchewki, owoce, sałatki. Jak okienko dłuższe to obiad, ale nie fastfood

Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: UMB

Post autor: Agher »

niektore osoby jedza np jogurt naturalny z otrebami przyniesionymi w pojemniczku. A tak to królują sałatki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości