UMED Łódź vs UMP

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Hestin156
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, o 17:45

UMED Łódź vs UMP

Post autor: Hestin156 »

Cześć, co sądzicie na temat obu tych uczelni? Czy poziom jest porównywalny czy jednak któraś z obu mocno przeważa? Wiele ludzi zastanawia się między tymi dwoma uczelniami patrząc na kierunek lekarski. Wybrałem z tych obu Łódź ze względu na to, ze uczelnia mi się bardziej podobała niż UMP ale jestem ciekaw jakie są wasze spostrzeżenia, plusy i minusy obu uczelni. Najlepiej jakby wypowiedziały się osoby z 1. i 2. roku :-D
poolkadotz
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2019, o 12:24

Re: UMED Łódź vs UMP

Post autor: poolkadotz »

Hej z tej strony studentka UMP po 3 roku aktualnie :D
gratuluje, dobrze wybrałeś! :-D Poznań to uczelnia, która ma na celu nas zniszczyć a nie wykształcić, haha. Po 3 latach usiłuje przenieść się właśnie do Łodzi, bo mam dość zarówno miasta, jak i tym bardziej tej uczelni ;) Podejście niektórych wykładowców do studenta jest chyba gorsze niż traktowanie więźniów w ośrodkach karnych ;) zdecydowanie odradzam, jeśli podostawaliście się na inne uczelnie, to wiejcie z tego przybytku :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości