Uniwersytet Medyczny w Łodzi, PROGI BEZ ZMIAN

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
aspiratka
Posty: 7
Rejestracja: 8 lut 2017, o 10:24

Uniwersytet Medyczny w Łodzi, PROGI BEZ ZMIAN

Post autor: aspiratka »

Jak to możliwe, że 2 próg w lek i wojlek się nie zmniejszył. Jak to możliwe? W poprzednich latachzawsze się obniżał, co się stało w tym roku? Brakuje mi 8 punktów na wojlek, a zostala 3 tura za 12 dni. Myślicie, że obniży się o tyle? Narazie jestem załamana tą wiadomością, bo myślałam, że chociaż drgnie o parę punktów
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi, PROGI BEZ ZMIAN

Post autor: kinga1505 »

W Lodzi 1 lista byla najszybciej i prog byl sporo nizszy niz na inne uczelnie, wiec czesc osob zlozyla na umed asekuracyjnie czekajac na inne uczelnie. Do 3 listy na pewno sporo osob pojdzie na inne uczelnie, jednak zla wiadomosc jest taka, ze sporo z nich oleje rezygnacje na umedzie i zablokuje niepotrzebnie miejsca.
aspiratka
Posty: 7
Rejestracja: 8 lut 2017, o 10:24

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi, PROGI BEZ ZMIAN

Post autor: aspiratka »

wiem, że co roku poza tymi 3 turami, jest jeszcze nieoficjalna (chyba) 4 i 5, czasem nawet we wrzesniu dzwonią do kandydatów. Ktoś coś wie na ten temat, jak to wygląda w Łodzi?
aspiratka
Posty: 7
Rejestracja: 8 lut 2017, o 10:24

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi, PROGI BEZ ZMIAN

Post autor: aspiratka »

dobra, zerknęłam na harmonogram i są napisane dokładne daty, z różnicą, że jest ewentualny x próg". czyli równie dobrze może go nie być
celstomatologia2017
Posty: 121
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 21:45

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi, PROGI BEZ ZMIAN

Post autor: celstomatologia2017 »

Spokojnie, rok temu Łódź stała 2 miesiące prawie. Do 31 lipca wszystko ruszy. Dziś bardzo spadł Kraków, sporo Warszawa, Gdańsk też troche, jutro poleci troche Poznań i ludzie się rozejda. W Łodzi będzie dość mocny spadek na pewno. Woj-lek co roku spada o 20 pkt. Na pewno w tym też spadnie. Rok temu MON skończył na 314 pkt, a w tym roku to pierwszy próg! Wiem, że dołożyli tam miejsc, ale zawsze to cośgt
aspiratka
Posty: 7
Rejestracja: 8 lut 2017, o 10:24

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi, PROGI BEZ ZMIAN

Post autor: aspiratka »

i znowu lipa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości