Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: Mårran »

228 cyw
219 woj
Pani Buka
gunia
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2007, o 17:03

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: gunia »

aha ok, dzieki za info. a to już jest koniec rekrutacji? czy będą jeszcze nastepne listy? jesli tak to kiedy? wiecie może ile na farme trzeba pkt?
szporaczek
Posty: 98
Rejestracja: 15 lip 2008, o 09:27

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: szporaczek »

na farme w lodzi w tym momencie 155
estrus
Posty: 14
Rejestracja: 25 lip 2008, o 14:34

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: estrus »

Kardiolog pisze:228 cyw
219 woj
Kardiolog skąd masz takie informacje? Na konto nie moge sie zalogowac a w zakładce wyniki rekrutacji nie ma zadnych zmian! Oni coś kombinują !
elliott
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2008, o 16:15

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: elliott »

Ja dzisiaj nawet byłam w rektoracie bo zrobiłam sobie wycieczkę do Łodzi. Na woj-lek próg jest na pewno 219, ale leku nie potwierdzę.
paul89
Posty: 44
Rejestracja: 4 lip 2008, o 19:17

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: paul89 »

za to ja potwierdzam prog na lekarski zwykly 228 tez bylem w rektoracie
Iskierka88
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2008, o 07:05

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: Iskierka88 »

Ale tak serio? serio? /
No to lipa ( mam 227

Dlaczego rok temu progi w Łodzi spadły tak drastycznie od razu a w tym nie dość, że jakieś zamieszanie jest to jeszcze spadają o tak niewiele.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: Asillith »

w łodzi jeszcze progi poleca:) brakuje ci juz punkcika tylko:)
qartka
Posty: 267
Rejestracja: 16 paź 2007, o 12:44

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: qartka »

Iskierka88 pisze:Ale tak serio? serio? /
No to lipa ( mam 227

Dlaczego rok temu progi w Łodzi spadły tak drastycznie od razu a w tym nie dość, że jakieś zamieszanie jest to jeszcze spadają o tak niewiele.
bo w tamtm roku! KAZDY KTO CHCIAL BRAC DALEJ UDZIAL W REKRUTACJI - NIE TYLKO CI KTORZY SIE DOSTALI! MUSIELI DOWIESC SWIADECTWA DOJRZALOSCI!
Iskierka88
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2008, o 07:05

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: Iskierka88 »

ok, to sporo wyjaśnia
:)
cezIQ
Posty: 44
Rejestracja: 22 lip 2008, o 01:06

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: cezIQ »

To co, ile stawiacie ze jeszcze Łodz lek-cyw. zleci ? 223 da rade ? Dziwnie sie to wszystko układa, na wiekszosci uczelni progi leca w dół w porownaniu z zeszłym rokiem, a w Łodzi, miescie w sumie mało dzisiaj modnym, zapowiada sie wyzszy prog. ehh.
milena9632
Posty: 101
Rejestracja: 22 lip 2008, o 10:12

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: milena9632 »

bo jakby rekrutacja odbywala sie normalnie jak na kazdej uczelni to by tez tak spadalo a tak nie wiadomo o co chodzi // no i teraz w lodzi ukaza sie wyniki zrobi sie zamieszanie na uczelniach gdzie ludzie potwierdzili chec studiowania, odbiora papiery pojda do lodzi i znow sie wszystko poprzesuwa itd itd i tak do konca wrzesnia yea rekrutacja rlz.
qartka
Posty: 267
Rejestracja: 16 paź 2007, o 12:44

Re: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Post autor: qartka »

jest zamieszanie bo:
2 uczelnie przeszly na 2 przedmioty. i ludzie ktorzy juz sa studentami na jednej uczeli zajmuja miejsce innym. bo zakladam, ze ktos kto ma 160 + to juz nie musi sie matrwic o to czy sie dostanie czy nie.

a moim zdaniem Łódź nie chce sie bawic w niewiadomo ile list. i czekaja, az Ci ktorzy zlozyli tam, ale chcieli isc na inne uczelnie sie dostana. i zwolnia u nich miejsce [chyba, ze sie b. uparli na Łódź]
i w takim wypadku nie beda musieli wystawiac 10 list a np 4.

zamieszanie w Łodzi tez jest takie, bo mozna bylo skladac na stome, lek i woj-lek. [w tamtym roku jeden z tych trzech]
mysle, ze lek spadnie podobnie jak w tamtym roku. 225-222 moze nawet. stoma juz jest nizej niz rok temu. a woj-leklt- trodno powiedziec. bo Ci z leka tam skladali i pewnie prog bedzie wyzszy niz 213 - jak to bylo w tamtym roku.

trzeba czekac.

ostatneczne listy napewno ustala sie mniej wiecej pod koniec sierpnia.
chociaz Katowice poszly sieurlopowac wiec moga to troche opoznic.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości