Uniwersytet Opolski

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
sombody
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2008, o 16:02

Uniwersytet Opolski

Post autor: sombody »

Chciałbym się dowiedzieć cos na temat tych studiów oczywiscie chodzi mi o kierunek aktorstwo znaczy Biologia chciałbym dowiedzieć jaki jest tam poziom czy wysoki na studiach i jak z dostaniem się trudno, czy mozna wybrać specjalizacje na drugim roku głównie chodzi o mikrobiologię ale chciałbym ogólnie się dowiedziec czy sa specjlalizacje do wyboru, bo ja zdaję biologię podstawową i angielski także więc nie wiem czy są jakies szanse jak zdam je powyżej granicy 80 % te akurat pytanie do ludzi którzy dostali się tam jeśli sa tu takie osoby i ogólnie chciałbym się cos dowiedziec o tym kierunku ale bardziej z kogos doświadczenia bo na ich stronie tak ogólnie napisane jak z matmą trudna strasnzie itp. ] dzięki ludzie niech Bóg wam to wynagrodzi potomstwem

[ Dodano: Pią Mar 28, 2008 19:10 ]
nikt tam nie studiuje aż tak marna uczelnia a może ktoś wie czy jak jest tam tylko biologia ogólna czy potem specjalizacje mozna zrobić w innym miejscu , bo tam nie widze żeby pisali coś o specjalizacjach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości