Uniwersytet Rzeszowski - Biologia

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Jay_Jay

Uniwersytet Rzeszowski - Biologia

Post autor: Jay_Jay »

Czy mógłby ktoś udzielić mi informacji na temat studiów na kierunku biologia na U Rzeszowskim. Jaka specjalizacja jest najlepsza. Ja zastanawiam się nad eksperymentalną. Czy to prawda Że po kierunku biologicznym moŻna uzyskać tytuł biotechnologa. Chciałabym równieŻ wiedzieć jaka jest perspektywa pracy po takiej specjalizacji. MoŻe ktoś juŻ moŻe mi coś polecić. Bardzo lubię biologie i interesuje mnie praca w laboratorium lub coś w tym rodzaju (juŻ kiedyś miałampraktyki na bakteriologii-super), ale wiem, Że taka praca to głównie po chemii nie mówiąc juŻ Że najlepiej to po Analityce medycznej.
Ja patrzę w przyszłość i szukam kierunku, po którym będę mogła znaleźć jakąś pracę (jestem ciekawa ile osób po skończeniu biologii eksperymentalnej ma pracę wswoim zawodzie)
Chcę dodać, Że interesuje mnie studiowanie w Rzeszowie a wiem, Że tam nie ma np. A Medycznej Żebym mogła pójść na analitykę ( składam na ten kierunek do Lublina, choć mam mniejsze szanse bo zdawałam tylko biologię rozszerzoną)
Bardzo proszę o pomoc i rady doświadczonych starszych kolegów i koleŻanki. Z góry serdeczne dzięki
Ostatnio zmieniony 1 cze 2007, o 20:27 przez Jay_Jay, łącznie zmieniany 1 raz.
Mimik

Re: Uniwersytet Rzeszowski - Biologia

Post autor: Mimik »

Zapraszam tu:

forum.urz.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości