UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
AvoidTheVoid
Posty: 4
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:13

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: AvoidTheVoid »

Kasa zaksięgowana, teraz tylko czekać do 9.
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: baartku »

Mogliby zrobić tak jak w 2011 ze jeden próg i do tego taki niski:) swoja droga ciekawe czemu tak wlasnie wtedy zrobili.

Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

baartku, nie wydaje mi się, żeby w 2011 był jeden próg, raczej po prostu nikt nie umiescił info o wcześniejszych.
a próg był taki niski, bo w 2011 maturka była (przynajmniej z chemii, nie pamiętam jaka była bio) dla większości jednym wielkim wow", sama pamiętam z jakimi minami przychodzili maturzyści do naszej chemicy i ona sama mówiła, że maturcia była nietypowa - jak każda kolejna od tamtego roku. tyle, że my zdążyliśmy się już przyzwyczaić na podstawie dwóch poprzednich do tego nowego standardu : d
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

w tym roku biologia trochę zaskoczyła
z tego co wiem pierwszy próg w 2011 wynosił 376
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: baartku »

Bylo by dobrze gdyby w tym roku tez tak bylo

micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

mi starczy ostatni próg 376, nie żądam zbyt wiele
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

Ej, czy wszyscy to widzą? Zerżnęli nam tytuł tematu!

A tak serio to jak humorki? Od jutra nic nie można zmienić w systemie i zaczyna się wielkie odliczanie.

micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

To ja mam jeszcze na szybko pytanie?
Co wpisaliście w miejscu Telefon? Nie posiadam stacjonarnego i w dwóch miejscach wpisałam ten sam numer komórkowy. Wiem to jest najgłupsze pytanie
cytroska
Posty: 50
Rejestracja: 2 maja 2013, o 16:27

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: cytroska »

Ja w miejscu telefon nie wpisałam nic bo nie mam domowego. Uzupełniłam tylko rubrykę o telefonie komórkowym.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

Ok też tak zrobię, a wpisywałaś tylko przedmioty które są brane w rekrutacji tak?
cytroska
Posty: 50
Rejestracja: 2 maja 2013, o 16:27

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: cytroska »

To ja mam jeszcze głupsze pytanie. Wpisywałyście swoje nazwiska w rubrykę o nazwisku panieńskim? Obok jest niby, że to dotyczy mężatek, ale zastanawiam się czy może nie trzeba wpisać tam nazwiska, nawet jeśli jest takie samo jak się podało wcześniej.

Wyniki z przedmiotów wpisałam wszystkie, już nie wiem jak powinno być, żeby było dobrze.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

zdenerwowałam się na maksa, napisałam meila o to znowu (z innego adresu) i jaką dostałam odpowiedź: i tak liczą się tylko te wybrane przez kandydata


w tym nazwisku nie mam nic
cytroska
Posty: 50
Rejestracja: 2 maja 2013, o 16:27

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: cytroska »

Czyli z tego wynika, że mogą być wpisane zarówno wszytskie jak i tylko te wybrane. Mam nadzieję. Jak zawali mi się rekrutacja przez jakąś głupotę to się na maksa zdenerwuję.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości