UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

Na jaki adres e-mail pisaliście do UWMu maile?
Będę jutro do nich dzwonić w sprawie paru kwestii ale zastanawiam się, czy nie lepiej jest mieć wszystko na piśmie (dodatkowo).
lmm
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2013, o 15:09

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: lmm »

Awatar użytkownika
edycja
Posty: 13
Rejestracja: 14 lip 2013, o 12:23

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: edycja »

ja się już zapisałam, bo chyba wolę zaczynać obóz nie znając nikogo niż rok akademicki kto jeszcze rybki ?
martyna726
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2013, o 11:19

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: martyna726 »

Witam

Po roku przerwy po LO, dostałam się w tym roku na olsztyńską wetę
Czy jest tu ktoś kto mógłby mi przybliżyć:

1. Na jakie badania jesteśmy skierowani? Czy to jest lekarz medycyny pracy czy coś jeszcze?
2. Czy jeżeli jesteśmy rejestrowani na badania (w Olsztynie) na daną godzinę, to nie oznacza że jesteśmy jedyną osobą na tą godzinę? Chodzi mi o to, że mam kiepski dojazd pociągiem i albo spóźnię się jakieś 20min albo będę tam o 5:00 i będę zmuszona czekać do 8:45. Przypuszczam, że rejestrują po kilka osób na jedną godzinę i w takim przypadku chyba nic by się nie stało gdybym się spóźniła. Jak myślicie? Nie mogę się tam dodzwonić
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

skierowanie jest tylko do lekarza medycyny pracy. Może zrobić kilka dodatkowych badań (morfologie, srolologie), ale większość takich lekarzy ma to wszystko gdzieś i wypisuje kwitki całe życie. Jeśli koniecznie chcesz za darmo, to możesz się wybrać do Olsztyna, ale ja bym polecała gdzieś bliżej. U mnie wizyta u takiego lekarza to koszt ok. 20zł w przychodni i 80-90 prywatnie

martyna726
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2013, o 11:19

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: martyna726 »

Badania są moim pobocznym celem podróży do Olsztyna, głównym celem jest obejrzenie pokoju który będę chciała wynająć. Ot, tak sobie wymyśliłam, że połączenie tych spraw będzie najlepszą redukcją kosztów Jednak PKP i PKS wyraźnie zaburzają mój plan
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

Jeśli chodzi o pokój, obejrzyj kilka jednego dnia. Będzie większy wybór. Już raz się tak wkopałam, że pojechałam do Wrocławia oglądać jedno mieszkanie i totalnie wtopiłam, wynajmując tam miejsce w pokoju. I piej nie dać się wpuścić w umowę bez okresu wypowiedzenia albo z bardzo krótkim. Miesiąc, góra dwa.

olacocacola
Posty: 9
Rejestracja: 4 lip 2013, o 20:05

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: olacocacola »

ktoś szuka może współlokatorki?
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

Ktoś robił badania w tym uniwersyteckim szpitalu w Olsztynie? Chciałabym wiedzieć jak wyglądają, czy robią jakieś badanka (jakie) czy na zasadzie zdrowa, to podpis i out".
No i przy okazji (jakby ktoś zamierzał mi w ogóle odpowiedzieć), czy ktoś wie ile wcześniej trzeba się umawiać (tzn. na ile dni do przodu znajdzie się wolne miejsce dla mnie). Thanks.
Awatar użytkownika
natka7
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2013, o 09:49

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: natka7 »

Ja nie robilam tam badań, ale moi znajomi tak i na lajcie, lekarz podobno spoko, tylko pytanka podstawowe, jak zdrowa to podpisuje bez problemu i gotowe A i z tego co kojarze to oni tam poprostu przyszli na przypał i wchodzili bez zapisywania, ale nie jestem pewna jak chcesz to się dowiem dokładnie
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

natka7 pisze: jak chcesz to się dowiem dokładnie
Nie, dziękuję, nie rób sobie zachodu

W zasadzie to dla mnie nawet lepiej jakby badania zlecił, bo dawno nie byłam u lekarza, a zdrówko trzeba kontrolować więc pomyślałam, że może przy okazji bym się przebadała. Ale jak podpis i papa też nic nie szkodzi, znajdzie się inna okazja
Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
natka7
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2013, o 09:49

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: natka7 »

Weszłam ostatnio z ciekawości na moje konto w ikr, i w zakładce MOJE EGZAMINY w podpunkcie wybierz egzaminy pojawiło się Wybór egzaminów rozpocznie się 2013-09-10 00:00:01). Wy też tak macie? Może mi ktoś wyjaśnić o jakie egzaminy chodzi? O języki? Trzeba będzie jakieś egzaminy zdawać?
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

Czy ktoś próbował się już zalogować na USOS i zakończyło się to sukcesem? 8 )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość