UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

Jakby co, możemy popadać w paranoję razem - zawsze raźniej. No i co prawda we wtorek o 13:01 będę w pracy, ale o 15 z kawałkiem mam nadzieję zacząć szykować dokumenty.

Swoją drogą. czy ktoś jeszcze nie może się doczekać października? O.o
cytroska
Posty: 50
Rejestracja: 2 maja 2013, o 16:27

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: cytroska »

Też uważam, że razem raźniej.

Października też się nie mogę doczekać, ale najpierw chciałabym się dowiedzieć czy mam w ogóle na co czekać.

Notabene po wynikach rekrutacji proponuję założyć jakąś grupę na fejsbuku (zakładam, że większość posiada konto). Może to trochę ułatwi poznanie się, zwłaszcza, że większość osób, które się tu wypowiadały jest z różnych stron Polski.
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

cytroska, nie ma sprawy. Niby jeszcze nie mamy wyników, ale
cytroska
Posty: 50
Rejestracja: 2 maja 2013, o 16:27

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: cytroska »

Hahaha, już dołączam!
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

Może by tak utajnić grupę?
Antysuj Ty też usunęłaś wynik z podstawy z języka?
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

Tak, usunęłam - bo tak mi kazała pani z informacji. Ja sama nic nie wiem W każdym razie liczę, że będzie w porządku - oni sprawdzają wszystkie dane z bazami w CKE, także nie powinno być problemów.

Mam nadzieję.

A co do grupy. zobaczę. Jestem fejsbukową analfabetką po kilku latach korzystania, także muszę poeksperymentować.

EDIT: Mogę grupę zamknąć. Jeśli będzie tajna, nikt nie będzie jej widział, a my chyba chcemy się integrować? Wiem, że chodzi o to, żeby nie było widać członków grupy, ale do tajnej będzie bardzo trudno dołączyć osobom, których nie znamy osobiście.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

do grupy nietajnej mało osób wstępuje bo niewiele osób chce by czytano ich posty, tajną grupę widać tylko postów nie
jest jeszcze inny rodzaj grupy której w ogóle nie widać
Awatar użytkownika
hemolimfa
Posty: 29
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:58

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: hemolimfa »

Ja mam wiele obaw jeśli chodzi o studia, ale nie mogę się doczekać ich początku. Grupa na facebooku to bardzo dobry pomysł już do niej dołączam, dobrze by było ją utajnić.
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

Dobra = utajniam. Jak ktoś będzie miał problemy, że niby nasza grupa nie istnieje, to proszę pisać - jakby co, nasi informatycy coś poradzą

PS. Ja bym jednak optowała za zwykłą grupą zamkniętą.

Otwarta: Grupa, jej członkowie oraz dodawana przez nich zawartość jest widoczna dla wszystkich.
Zamknięta: Grupa oraz jej członkowie są widoczni dla wszystkich. Tylko członkowie widzą posty.
Tajna: Tylko członkowie widzą grupę, jej członków oraz dodawaną zawartość.

Przy Tajnej osoba nie należąca do grupy, po kliknięciu w link widzi to, co w załączonym obrazku:
Załączniki
Bez_tytułu_1.jpg
cytroska
Posty: 50
Rejestracja: 2 maja 2013, o 16:27

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: cytroska »

Ja też jestem za zamkniętą grupą, na razie to wystarczy, posty bedziemy widzieć tylko my, a każdy zainteresowany będzie mógł dołączyć. Utajnić możemy dopiero wtedy, jak już będzie wiadomo kto się dostał i wszyscy zainteresowani dołączą. :p
marolena
Posty: 7
Rejestracja: 28 cze 2013, o 23:16

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: marolena »

W Warszawie próg spadł o 2 pkt, więc jest nadzieja, że i w Olsztynie trochę spadnie.
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

Oby. Mam nadzieję, że ze wszystkimi forumowiczami UWM-owymi uda mi się w Olsztynie spotkać.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

anytsuj, to ty normalnie na pierwszy rok, tak? Bo wcześniej myślałam, że skończyłaś rok i się przenosisz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości