Strona 1 z 1

Przeniesienie z niestacjo na stacjo - lekarski

: 10 lut 2016, o 15:37
autor: spotlight
Cześć.
Poprawiam w tym roku maturę. Z ubiegłorocznym wynikiem dostałbym się na lekarski niestacjo na UMB. Jaki odsetek studentów ma na I i II roku studiów średnią (co najmniej ) 4,5? Czy to wykonalne, czy też w przypadku ponownego niedostania się na stacjo należy nastawić się na 6 lat płacenia za studia?
(PS: Nie znalazłem podobnego tematu na forum - jeśli taki był już poruszany, proszę mnie do niego odesłać)

Re: Przeniesienie z niestacjo na stacjo - lekarski

: 11 lut 2016, o 09:23
autor: Alra
Jaki odsetek ma taka srednia? Niewielki. Na pierwszym roku jak sie bardzo postarasz i bedziesz miec zerowke z histo jest szansa na 5, z anaty - hehehe, trzeba by bylo zalapac sie do 4-ki jadacej na lopatke, z biochemii - nikt 5 nie mial, 4,5 kilka osob ponoc, biofiza - na zwolnienie trzeba byloby sie zalapac, co troche szczescia i pracy wymaga, pierwsza pomoc - chyba jedna 5 na caly rok . Jednostki wyciagaja najwyzsze oceny ze wszystkiego.
Na razie skup sie na maturze. A zeby przeniesc sie z niestacjo na stacjo nalezy przede wszystkim poprawic mature tak zeby przekroczyc prog biezacej rekrutacji. Niewielu sie to udaje, choc nie jest to niemozliwe.


Re: Przeniesienie z niestacjo na stacjo - lekarski

: 11 lut 2016, o 12:08
autor: spotlight
Dzięki

Re: Przeniesienie z niestacjo na stacjo - lekarski

: 13 lip 2016, o 23:07
autor: kajalekdent
Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są procedury przeniesienia na stacjo z niestacjo na lekdent w Łodzi? Nie wiem jak założyć nowy wątek dlatego pytam tutaj ?