Strona 1 z 1

Dom Studenta nr 1 - opinie

: 12 sie 2016, o 18:38
autor: szkrzyneczka
Hej, zaczynam studia w Białymstoku i planuje zamieszkać w akademiku, moglibyście wypowiedzieć się o domu studenta nr 1? Jak jest: spartańskie warunki czy ogólnie da się przeżyć?

Re: Dom Studenta nr 1 - opinie

: 18 sie 2016, o 10:56
autor: annusza
Nie mieszkam w DS1, ale zdarzało mi się tam bywać i na pewno warunków nie nazwalabym spartanskimi. Powiedziałabym, ze jest bardzo OK .


Re: Dom Studenta nr 1 - opinie

: 24 sie 2016, o 11:57
autor: Caen
Może luksusów się nie spodziewaj, ale jak na akademik jest naprawdę dobrze- nowe, odremontowane łazienki (chociaż wspólne, to nigdy nie zdarzyło mi się czekać w kolejce do prysznica ), całkiem spore pokoje (w każdym mini aneks kuchenny z lodówką, duża szafa przesuwna, regały, stoliki nocne, stoły, krzesła i oczywiście łóżka, a jak ci czegoś brakuje można się wymieniać między pokojamimeble zazwyczaj trafiały mi się nowe lub w prawie idealnym stanie- pod tym względem na prawdę nie można narzekać). Kuchnia bez szału- 2 kuchenki, 2 zlewy, stoły, mikrofala. Sprzątaczki sprzątają kuchnię i łazienkę kilka razy dziennie, mimo to zazwyczaj w kuchni jest syf. Na żeńskim trochę lepiej, ale to wszystko zależy od mieszkańców. Warunki do nauki są w porządku. Raz na jakiś czas organizowane są Schodki, wtedy jest dosyć głośno, za to na co dzień na żeńskim praktycznie zawsze cisza i spokój, na mieszanym różnie, ale jest przecież pokój cichej nauki Poza tym w budynku jest sala gimnastyczna i zazwyczaj parę razy w miesiącu zbiera się ekipa na siatkę Oprócz tego jest punkt ksero i sklepik. Podsumowując: da się przeżyć

Re: Dom Studenta nr 1 - opinie

: 24 sie 2016, o 14:39
autor: szkrzyneczka
Caen, Wiekie dzięki za tak obszerną opinię

Re: Dom Studenta nr 1 - opinie

: 22 lut 2019, o 13:28
autor: dwidera
Jak to teraz wygląda ? Marmurowe blaty czy drewniane blaty w kuchniach ?