Strona 1 z 1

Indywidualny tok studiów...??

: 17 sie 2016, o 12:38
autor: mmonika2092
Czy ktoś na tej uczelni odbywał w ten sposób zajęcia?. Jak to wygląda? Piszę podanie do Dziekana, uznajmy, że przychodzi odpowiedź pozytywna.i co dalej?. Czy z każdym prowadzącym ustalam indywidualnie jak mam zaliczyć przedmiot?. Czy na zajęcia muszę chodzić? Czy ktoś coś na ten temat wie .

Re: Indywidualny tok studiów...??

: 18 sie 2016, o 22:05
autor: doctor_House
Też dołączam się do pytania. Jak to jest z tym indywidualnym trybem? Czy dziekani przyznają czy raczej niechętnie? Jak uargumentować chęć wzięcia indywidualnego toku?

Re: Indywidualny tok studiów...??

: 12 wrz 2016, o 13:13
autor: klimo
Dziekani pozwalają na indywidualny tok jeżeli ma się do tego dobry powód, czyli np. prowadzi się czasochłonne badania naukowe, albo ma się małe dziecko. Na wszystkie zajęcia trzeba chodzić, jedyna wygoda przy indywidualnym trybie to to, że można chodzić na te zajęcia kiedy się chce tzn. do innych grup. Jest to duża wygoda, bo można ustalić sobie plan według własnych potrzeb. Oczywiście trzeba wszystko ugadać z prowadzącymi - pokazujesz im karteczkę od Dziekana, że pozwolił Ci chodzić w trupie indywidualnym, oni mówią ze okej i chodzi jak Ci pasuje


Re: Indywidualny tok studiów...??

: 13 wrz 2016, o 13:19
autor: mmonika2092
Czyli na kierunku na którym jest zaledwie 30 osób i tak naprawdę 2 grupy do wyboru, gdzie zajęcia odbywają się zaraz po sobie, to bez sensu w ogóle brać indywidualny tok.


Re: Indywidualny tok studiów...??

: 13 wrz 2016, o 15:32
autor: -MatMati-
Jeszcze jest przyznawany jak się studiuje 2 lub więcej kierunków rzecz jasna

Re: Indywidualny tok studiów...??

: 4 lip 2017, o 12:31
autor: Szalona Biolożka
Witam, pozwolę sobie kontynuować wątek interesuje mnie właśnie studiowanie dwóch kierunków jednocześnie (nauki biologiczne, niekoniecznie na jednym wydziale) na UJ. Czy wykładowcy nie robią problemów w takich sytuacjach? Jak można zaangażować się w badania naukowe na uczelni? Najlepiej od samego początku.