Strona 1 z 1

Udzielanie korepetycji na medycynie

: 30 cze 2019, o 14:01
autor: Podjadek26
Cześć ;)
Chciałam Was zapytać, co myślicie o udzielaniu korepetycji, będąc studentem medycyny?
Czy da się wygospodarować trochę czasu na dorobienie sobie jako korepetytor np. matematyki?
Może ktoś z Was jest w takiej sytuacji i udało mu się to ze sobą pogodzić?

Re: Udzielanie korepetycji na medycynie.

: 30 cze 2019, o 16:39
autor: kliop
Człowiek człowiekowi nierówny i jednym treści wchodzą do głowy szybciej a innym wolniej, dlatego jedni dadzą radę pogodzić a inni nie :) Osobiście ja bym nie dał rady wcisnąć w moje życie korepetycji nie zaniedbując dobrego nauczenia się na studia, kontaktów z rodziną, wyjścia gdzieś od czasu do czasu itp.

Re: Udzielanie korepetycji na medycynie.

: 30 cze 2019, o 16:48
autor: Mårran
Da się, miałam wielu takich znajomych. Na młodszych latach ciężej, na starszych na luzie.

Re: Udzielanie korepetycji na medycynie

: 9 lip 2019, o 19:08
autor: TanksAreAwesome
Ja udzielam korepetycji od 2 roku. Parę godzin da się wcisnąć bez problemu. Nie wiem jaki będziesz mieć ewentualnie system, ale mi najwięcej czasu schodzi na sprawdzaniu matur (biologia). W czasie sesji zimowej robię tydzień, ewentualnie półtora przerwy, żeby się na spokojnie nauczyć. Czasami w ciągu roku brakuje mi trochę czasu na naukę, czy też po prostu życie, ale to nie jest tak, że się poświęcam za darmo ;>>

Re: Udzielanie korepetycji na medycynie

: 23 paź 2019, o 09:30
autor: robertwitting
Oczywiście, że da się pogodzić. Możesz udzielać korepetycji, jeśli uważasz że masz takie zdolności. Medycyna jest bardzo trudna, więc myślę że dla wielu taka dodatkowa nauka byłaby bardzo przydatna. Jak też kto woli, może uczyć się przez internet. Jest wiele ciekawych artykułów jak ten o ASD [mod] bez dodatkowego uzupełniania wiedzy ciężko zrobić z siebie specjalistę. Macie jakieś ciekawe medyczne artykuły? Z chęcią pogłębiłbym swoją wiedzę.