Analityka medyczna studia podyplomowe

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Domar
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, o 16:30

Analityka medyczna studia podyplomowe

Post autor: Domar »

Cześć wszystkim.
Piszę na forum ponieważ nie jestem w stanie tego znaleźć i może ktoś siedzi bardziej w temacie.
Otóż mam skończone studia biologia spec. bioanalityka oraz, jestem na 5 roku biologii medycznej spec. diagnosta molekularno- biochemiczny. Chciałbym podjąć pracę jako diagnosta laboratoryjny, zgodnie z ustawą z 2001 roku muszę zrobić studia podyplomowe analityka medyczna. Tutaj rodzi się pewien problem ponieważ zauważyłem że jest problem z dostępnością tych studiów podyplomowych jeżeli dobrze przeglądałem na rok 2019/20 w żadnej uczelni medycznej nie zostały otworzony ten kierunek podyplomówki.
I mam pytanie czy to jest standardowa tendencja od lat że nie otwierają tego kierunku czy jest to spowodowane czymś co się dzieje bo o ile wiem i się orientowałem nie ma zmian w rozporządzeniu z 2001r.
Z góry dzięki za odpowiedz :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości