Strona 1 z 1

Tanie mikroskopy USB z allegro - czy czymś się różnią? Jakieś inne opcje?

: 25 lip 2018, o 19:54
autor: Mikroskopik
Nie chcę wydawać kilkuset zł, a chciałbym sobie pooglądać rzeczy w większym powiększeniu niż pozwala na to lupa lub powiększenie w aparacie w smartphonie, dlatego myślę, że jakieś tanie urządzenie USB by było w sam raz. Używałbym go np do oglądania mrówek.

Na allegro jest wiele modeli, które różnią się kolorem, podstawką, ceną i reklamowanym przybliżeniem, jednak główne urządzenie wygląda w każdym wypadku praktycznie tak samo:

Kod: Zaznacz cały

allegro: 7047801167 7231417197 7184759171
Pytanie jest takie, czy one są istotnie takie same? Wiem, że te reklamowane powiększenia to bujda, ale jeśli któryś miałby być minimalnie lepszy to bym taki właśnie wolał. Z tych trzech ofert najbardziej podoba mi się ten z czarną podstawką.

Jeśli w cenie do 150zł jest coś innego co pozwoliłoby bez zbędnego zachodu oglądać przedmioty w dużym powiększeniu (robienie preparatów czy próbek odpada) to jestem otwarty na propozycje

Re: Tanie mikroskopy USB z allegro - czy czymś się różnią? Jakieś inne opcje?

: 27 lip 2018, o 10:59
autor: planapo
Jeśli w cenie do 150zł jest coś innego co pozwoliłoby bez zbędnego zachodu oglądać przedmioty w dużym powiększeniu
Nie orientuje sie co dokladnie masz na mysli piszac bez zbednego zachodu i w duzym powiekszeniu", za to wiem, ze za 150 zł z nowych rzeczy nie dostaniesz nic wiecej niz plastikową chinską zabawkę. Dodatkowo jesli zawiera ona elektronike to juz dla mnie kategorycznie odpada.