Strona 1 z 1

Brak satysfakcji z pożycia

: 25 maja 2020, o 08:04
autor: walkway
Piszę, bo mam pewien problem - a na forum można zapytać i pogadać w sposób anonimowy. Otóż nie wyciągam satysfakcji z seksu. I to nie jest problem partnerki, bo miałem już 3. Objawia się to tym, że przeżycia seksualne są jakby mniejsze. Podobnie orgazm i te sprawy ;/ Ktoś jeszcze tak miał?

Re: Brak satysfakcji z pożycia

: 26 maja 2020, o 07:44
autor: krim
Ale teraz są mniejsze czy zawsze mialeś problemy z takim małym libido? Bo jeśli teeraz to zastanów się co mogło to spowodować. Może dieta albo stres. Czy masz problemy z erekcją oraz z osiągnięciem orgazmu?
Czy robiłeś badania ?
No i czy próbowałeś suplementacji? Nie piszę tutaj o lekach ale ziołowe środki mogą dawać dobre efekty.

Re: Brak satysfakcji z pożycia

: 11 cze 2020, o 06:59
autor: Japids
Dokładnie, dieta i tryb życia mają bardzo duże znaczenie, wpływ na libido.
Masz jakieś konkretne środki na myśli? Podobno afrodyzjaki działają na libido. Czyli te wszystkie ostrygi itd.

Re: Brak satysfakcji z pożycia

: 12 cze 2020, o 12:02
autor: krim
Suplementacja to chociażby cum on konkretnie. Może nie jest najtańszy, ale wzmacnia erekcję.

Re: Brak satysfakcji z pożycia

: 16 cze 2020, o 08:54
autor: parkowy
Ja tez nie mam ochoty. Jestem 15 lat w małzeństwie i najgorsze jest to , że nie mam ochoty nie tylko na żonę ale na każdą kobietę.No normalnie nic. Zaczynam się zastanawiać co jest ze mną nie tak. O co chodzi. Zastanawiałem się nad pójściem do seksuologa ale nie ma w naszym mieście i nie za bardzo chce mi się rezerwować wizyte w innym bo pewnie od razu zona zaczelaby sie dopytywac gdzie ide i te sprawy. Ten srodek o ktorym psizecie to jest w aptece? Kazdy moze go kupic?

Re: Brak satysfakcji z pożycia

: 17 cze 2020, o 13:37
autor: krim
Jeżeli chodzi o cum on, to z tego co wiem, to dostepny jest w aptekach, ale tylko tych dużych. Te mniejsze raczej go nie mają na stanie.Ale przy zamówieniu intenrenetowym nie jest w sumie tak drogo. Poza tym też pełna anonimowość, bo paczka jest szczenie zapakowana. Poczytaj sobie o tym środku.