Strona 1 z 1

[Film] Raymond Rife, supermikroskop i rezonator - czyli koniec HIV?

: 8 lut 2011, o 10:23
autor: SylwekG
Cały artykuł znajduje się na stronie:

Kod: Zaznacz cały

igya.pl/polecana-literatura/troche-historii/276-raymond-rife-genialny-naukowiec.html?showall=1
Na czym polega skuteczność jego metody? Na rezonansie - czyli nakładaniu się drgań na siebie, co w konsekwencji musi prowadzić do nieuchronnej destrukcji obiektu na który jest wywierany wpływ za pomocą danego rodzaju fal (akustycznych, mechanicznych, elektromagnetycznych). Może to być most, budynek, tafla szkła, kieliszek, ale może też być pierwotniak, bakteria, czy np. wirion wirusa hiv. Efekt zawsze jest ten sam - destrukcja struktury w skutek powstania naprężeń przekraczających wytrzymałość materiału z którego zbudowany jest obiekt.

Poniżej filmik pokazujący co się dzieje z Orzęskami Paramecium:to samo dzieje się z bakteriami i wirionami wirusów. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią częstotliwość, a dokładniej zakres częstotliwości który ogarnie swym zakresem mniejsze i większe obiekty (dla pewności).

Pomysł bardzo dobry jednak bardzo mocno zwalczany. Dlaczego? Gdyż jest to skuteczna metoda mogąca wyeliminować mnóstwo chorób, a co za tym idzie doprowadzić wielkie koncerny farmaceutyczne do bankructwa.

Tu jeszcze przykładowe zdjęcia super mikroskopów:
1.jpg
2.jpg

Kod: Zaznacz cały

rife.org/microscopephotos.html

Kod: Zaznacz cały

rife.org/photogallery.html

Re: Raymond Rife, supermikroskop i rezonator - czyli koniec HIV?

: 28 mar 2019, o 12:10
autor: Admin
Warto zachować wątek

Re: [Film] Raymond Rife, supermikroskop i rezonator - czyli koniec HIV?

: 16 lis 2019, o 14:49
autor: renatarey
obecnie na świecie istnieje wiele urządzeń o podobnym działaniu które są wykorzystywane w zwalczaniu szkodliwych dla zdrowia człowieka mikroorganizmów - również w Polsce.